Спасибо

Elena07 Elena07
18 января 2013, 20:55
Хочу сказать спасибо Ялтинскому отделению. Сотрудники просто супер. Профессионалы своей работы. Всегда готовы помочь. Всегда все доступно объясняют. проблем с этим банком нет.Всем советую этот банк. К каждому клиенту внимание. Спасибо Вам.
6 марта 2013, 16:31
Уважаемая Elena07,
Благодарим за Ваш отзыв! Спасибо, что выбрали «Дельта Банк»!

DeltaBank
DeltaBank
21 января 2013, 09:46
Уважаемая Elena07,
Благодарим за Ваш отзыв! Спасибо, что выбрали «Дельта Банк»!
Natalkastep
Natalkastep
16 марта 2013, 22:35
Моя мама, взяла позику, яку погасила достроково і щей переплатила, усі квитанції про сплату ми зберігаємо
Та ось вже три роки, по одній помилці, яку допустили працівники банку, моїй мамі надзвонують щотижня вимагаючи щоб вона погасила богр.
Який борг, шановні???? вона переплатила, у нас усі квитанції на руках!!!
Це моя мама пояснює працівникам банку протягом трьох років, і копії платіжок пересилала і у відділенні де робила пересилку їй дали виписку що дійсно були перераховані ці гроші і також вона вислала цей документ на адресу що їй сказали по телефону, і на гарячу лінію передзвонювала… але то не банк — то ДУРДОМ!
Де тільки понабирали таких НЕКВАЛІФІКОВАНИХ працівників що не можуть прихід рознести правильно а потім звинувачують у несплаті клієнтів!!!
Повинна бути відповідальна особа за рознесення погашень кредиту?????
Чому працівники банку не займаються своєю роботою, перевіркою своїх помилок, замість видзвонювати, вимагати гроші які ніхто уже давно не винен, залякувати тюрмою, а тепер вже і влучинням майна на заборговану суму!!! ось тут вже перейшли усі межі!!!