4ARKA 4ARKA
30 мая 2017, 15:20
не засчитана
Пишуть, що за відсутності оплати в 12100,49 грн справа буде в роботі регіональних груп по стягненню боргу.
Я не розумію про який БОРГ може йти мова. Все вчасно сплачував через Укрпошту. А останній платіж відправив Укрпоштою в день визнання Дельтабанка неплатоспроможнім. Чек про оплату є, а в Дельті цієї оплати небачуть і нараховують мені і штрафи і пеню за неоплачений платіж який я давно сплатив, ще й погрожують.
ДОПОМОЖІТЬ!!!
30 мая 2017, 15:56
4ARKA, доброго дня,
датою надходження коштів на рахунок є дата їх фактичного зарахування. Дельта Банк не несе відповідальності за діяльність інших структур та установ. Для врегулювання порушеного Вами питання необхідно звертатися до відділення Укрпошти, в якому Ви вносили платіж.

Katerina Syrovatka
Katerina Syrovatka
1 июня 2017, 15:02
Суд між Укрпоштою и Дельта банком ще продовжується. Коли закінчиться невідомо. Я періодично звоню до юристів Укрпошти. В мене подібна до вашої проблеми ситуація. Завис один платіж на 400 гривень, маю квитанцїю ( яка для Дельтабанку не є підтвердженням — вони особливі, в усьому світі квитанція про проплату є підтвердженням, а для них — ні), маю виписку з реєстру міського відділення Укрпошти, яка підтверджує мій платіж. Але мене так як і вас двічі на тиждень лякають по телефону приїздом колекторів Граніту та примусовим виселенням, продажем всього майна та тому подібному. Це за 400 гривень, які я сплатила а вони не спромоглись їх отримати. Нехай подають до суду.