Беспредел работников банка

deltafox24 20 февраля 2017, 14:10
Сегодня в 13,56 мне позвонили с угрозами с номера 0504246025 вроде я являюсь гарантом по какому то кредиту за какую-то Кристину. и фраза сиди дома завтра чтоб 40 тысяч был приедут коллекторы и т.д. Что за ерунда? вы своих работников и коллекторов урезоньте. Звукозапись разговора могу предоставить. и Предоставлю или Вам чтоб разобрались или в органы МВД и прокуратуры. Никаких договоров я не подписывал с вашим банком.
20 февраля 2017, 15:33
deltafox24, добрый день,
в описанной ситуации рекомендуем подать соответствующее заявление на электронный адрес Банка: consultant@deltabank.com.ua или info@deltabank.com.ua.

franklin0109
franklin0109
21 февраля 2017, 8:23
Посадові особи НБУ проходять співучасниками в аферах «Дельта банку» Згідно з матеріалами кримінальної справи, «Дельта Банк» протягом 2014 року отримав від НБУ рефінансування в обсягах близько 10 млрд грн. Більше чотирьох мільярдів гривень з цієї суми було переведено в іноземну валюту (553,3 млн доларів) і виведено за кордон. Ці кошти, згідно з даними досудового розслідування, були перераховані з рахунків дюжини пов'язаних між собою українських суб'єктів господарювання, окремі посадові особи яких одночасно є співробітниками АТ «Дельта Банк», нібито на виконання раніше укладених договорів. Ось так гроші потрібно брати!!! Згідно з цим рішенням, Лагун як поручитель за невиконаними зобов'язаннями Дельта Банку за договорами про відкриття та ведення кореспондентських рахунків повинен був погасити заборгованість перед Ощадбанком в сумі 948 млн грн, $111,8 млн і €12,45 млн (за офіційним курсом НБУ на 5 жовтня в сукупності — 4,2 млрд грн).