ТОВ « Українська боргова компанія»

franklin0109 14 декабря 2016, 15:26
Через несплату кредиту в Дельта банку передав повноваження зі стягнення боргу 0678700853.
Шановний співробітники колишнього дельта банку я неодноразово писав, що всі питання можна тільки через суд. Тільки через суд за місцем проживання і не заочно, а особисто бути присутнім у залі засідань не якась компанія UBK не вирішить вашу проблему і не треба залякувати вас не хто не боїться нас тисячі постраждалих від вашого банку. Зустрінемося в суді!
14 декабря 2016, 15:33
franklin0109, повторно зазначаємо, що для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

franklin0109
franklin0109
14 декабря 2016, 16:05
Розкажіть як можна подати письмовий документ якщо відділення практично не працюють і немає у вас юристів у відділенні. повторно наголошуємо, що для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит. Давайте будемо всі питання вирішувати через суд за місцем проживання, я із задоволенням зустрінуся з вами в суді і після рішення суду може я буду виплачувати залишок кредиту без штрафних санкцій та високою процентною ставкою. І залякувати мене і моїх родичів не потрібно всі загрози автоматично записуються. До зустрічі в суді!
DeltaBank
DeltaBank
15 декабря 2016, 9:28
Franklin0109, усі відділення банку працюють в штатному режимі у будні з 9:00 до 18:00. Перелік відділень за посиланням: http://deltabank.com.ua/ru/contact_center/branch/kiev/#list
lawyer1981
lawyer1981
15 декабря 2016, 11:21
Да они в соответствии с нормами ЦПК и не могут подать в суд по своей регистрации юр. лица и заочно они не могут потому что суд обязан уведомить ответчика. Это все их сказки про печерские суды, заочные решения и другой бред. Я с Вами согласен с ДБ разговор только и исключительно в суде, именно там пусть они попробуют рассказать свои истории или хамски себя вести

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / ТОВ « Українська боргова компанія»