franklin0109 23 ноября 2016, 19:26
Нарахування процентів за договором припиняється (ст. 613 Цивільного кодексу України).
Передаючи борги, банк повинен враховувати ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність». У ній сказано, що дані щодо діяльності та фінансового стану клієнта є банківською таємницею. Її розголошення заборонено, та допускається лише у виняткових випадках, передбачених законом. Наприклад, при проведенні слідчих дій. Крім того, згідно ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
24 ноября 2016, 9:12
franklin0109, доброго ранку,
дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

LenaL
LenaL
24 ноября 2016, 9:02
Мне на днях тоже угрожали. Сказали что уже был  суд и квартиру родителей выставили на аукцион. Так что «быстренько» (так в трубку и орала некая барышня) бегите помогать родителям собирать вещи, потому что  в этой квартире уже живут другие люди.
Барышня была послана несколько раз, но  ввиду того что другой работы у нее нет ей пришлось терпеть.
К стати, в дельту идет набор специалистов без опыта работы с неполным образование полным ходом.
Katerina Syrovatka
Katerina Syrovatka
26 ноября 2016, 9:34
Минуту назад серьезная женщина приказала быть дома во вторник, так как фирма Гранит выкупила мой долг у Дельтабанка и они приедут отбирать мое имущество на 12 тыс.грн. Для них и для банка уведомляю еще раз — у меня нет долга перед банком. А те 400 гривень ежемесячной проплаты за кредит уплачены еще в марте 2015 года через Укрпочту. Так откуда 12000 грн.? Суд между банком и Укрпочтой пока в стадии аппеляции, до марта месяца проверяются в который раз бухгалтерские документы. Хватит доставать звонками.
ientik
ientik
20 декабря 2016, 14:05
Все тож самое! и мне наговорила!!! и *** грубит! приеду с АТО лично найду и повешу на вывеске ДБ.
aragorn2012
aragorn2012
28 ноября 2016, 21:06
Забейте, то что продажа долгов любой коллекторской шарашке это не законно все и так знают, и Дельта знает, но заработать хочет. Так же запомните, что такого значения как коллеткорская деятельность и коллекор в Украине не существует, т. е. они вне закона. Можете смело их посылать куда подальше.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Мені вчора відкрито погрожували що мій борг колишній дельта банк продав колекторам граніт.