franklin0109 franklin0109
2 ноября 2016, 17:10
не засчитана
Я думаю що пора зніми судитися вони по доброму не розуміють і погрожують у відкриту колекторської компанії під назвою Молот Граніт та іншими мені цікаво чому колишнім дельта банком не займається прокуратура і поліція скільки вже людей постраждало!
2 ноября 2016, 17:16
franklin0109, як неодноразово зазначалося, дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

franklin0109
franklin0109
2 ноября 2016, 18:21
Маріуполь
Я думаю що всі питання будемо вирішувати через суд і прокуратуру, а не з вашими колекторами!
Вера Верова
Вера Верова
3 ноября 2016, 14:09
Занзибар
Ничего это не даст. Они скажут, что в первый раз слышат Молот, гранит и т.д. А по телефону можно все, что угодно наговорить. Поэтому, увидели неизвестный номер, выключите звук, пусть звонит, потом перезвонили, если занято, сразу в черный список. У них односторонняя связь, они же сируны, как звонить бабушек пугать — герои, а как выслушать других сразу в штаны накладывают. Мне когда то обещали приехать, муж ( подполковник милиции ) вызвал ребят, что б покараулили, Хотя и объяснял, что только после решения суда и только исполнительная служба, но я настояла, взяла отгул. И ничего. Хлопцы весь кофе выпили. Прошу заметить, ребята тратили свое личное время.Так что дельта, мало того, что сируны, вы еще и брехуны