Колекторська компанія Молот!

franklin0109 1 ноября 2016, 13:22
Колекторська компанія Молот і колишній Дельта Банк загрожує відкрито, навіть не бояться і прокуратури і поліції. Шановні колектори молот, граніт, феміда і колишній дельта банк. Я колишній ваш клієнт буду вирішувати всі питання тільки через суд за місцем проживання. Шановний співробітник Володимир Іванович з моб телефону 0504938351 вся ваша розмова записано з погрозами чекатимемо на вас з нетерпінням і відразу під суд за вимагання!
1 ноября 2016, 13:33
franklin0109, доброго дня,
дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій та пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.

1 ноября 2016, 13:28
За місцем проживання буде журналісти прокуратура і поліція і я.
1 ноября 2016, 13:31
І буде вся запис з погрозами приблизно 100 цифровому вигляді! не приблизно чекаю вас.
1 ноября 2016, 13:36
А чому не вирішити питання через суд щоб було законно!
1 ноября 2016, 13:48
Некомпетентний співробітники!!! Некомпетентність і хамство дельта банку вже перевищує всі норми.Співробітники дзвонять коли хочуть і кожному члену сім'ї, проплати вони не бачать.Дзвонять два тижні тому в суботу і кажуть у вас прострочення, якщо оплатите в понеділок штраф не буде нарахований, сплатила у відділенні банку (єдиному в нашому місті), дзвонять через тиждень Вам нараховано штраф і ще вымагают суму оплати раніше терміну. Коли кажу, що співробітник одне обіцяв і ви говорите інше, то мені відповідають, що ми не в курсі, хто Вам обіцяв. Підсумок нахамили, запитали про проплату сказали, що підвищать ставку і кинули трубку. Питання чому співробітники дзвонять взагалі з лівих мобільних? дельта банк злодії, не відповідають на заяву клієнтів не надають жодних документів, телефонують і погрожують.без оценкиmorozkoдельта банк злодії(((скільки разів писали заяву про надання копій договору, інформацію до скупной вартості отриманого кредиту.так ні чого не надають а кажуть йдіть в банк там беріть копії, а за законом вони повинні надати всі документи протягом місяця в письмовій формі.
3 ноября 2016, 14:40
Потому что нет договоров. Есть какие то заявки. Не переживайте Вы так, Ну балуются дети. Ничего они ни Вам ни кому либо другому не сделают. Если рискнут — сядут. Сейчас везде видеокамеры, да и свидетелей наберется. А если будут пытаться купить суд, можно такую волну по Украине поднять, мало не покажется.
urgen0508
urgen0508
1 ноября 2016, 18:08
Я тоже жду молот.гранит.фемиду.пусть приезжают будем решать проблемы по мере поступления
natusyafed
natusyafed
1 ноября 2016, 23:21
А я их звонки, просто сбрасываю и не плачу принципиально.Конечно достают звонками, по что раз на день с разных номеров.
2 ноября 2016, 17:09
Я думаю що пора зніми судитися вони по доброму не розуміють і погрожують у відкриту колекторської компанії під назвою Молот Граніт та іншими мені цікаво чому колишнім дельта банком не займається прокуратура і поліція скільки вже людей постраждало!
ksus
ksus
3 ноября 2016, 11:21
Только что звонила дамочка не воспитанная, спросила насобирала ои я денег, я ответила, что только через суд и исполнительную, на что мне ответили никто с вами судиться не будет, будет заниматься коллекторская компания и выселят с квартиры… конечно все разговоры я записываю, но НЕ ПОНИМАЮ где полиция и прокуратура на них???
3 ноября 2016, 14:23
Ну как Вы не поймете, они никогда не признаются, что это они. Как вы это докажете? Поэтому полный игнор звонкам, общаться только через почту с уведомлением, смотреть внимательно, что б был фирменный бланк, « живая » печать. Юр лица « Дельта банк » нет. Есть организация по ликвидации дельта банка. Будьте внимательны.