Дзвінки зі сторони відповідальних співробітників!

franklin0109 31 октября 2016, 16:35
Дзвінки зі сторони відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Дельта Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Дельта Банку чітко дотримуються можна грубіянити і загрожувати, позичальнику родичам і друзям це входить іхнє зобов'язання. Встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами колишнім Дельта Банком, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм а ви не порушуєте права клієнта
1, грубість при обслуговуванні
2, некомпетентність співробітників
3, професійний кол-центр
4, висока ставка за кредитом
5, приховані умови кредитування
6, високі комісії на проведення операцій чинного законодавства України.
З усіма нарахуваннями Ви були ознайомлені при оформленні кредиту та узгоджені Вами, так як від кредиту Ви не відмовилися.
А я укладав договір 2009 році 36% відсотків річних і закінчилося 2014 року, і я вам не винен

31 октября 2016, 18:41
У мене договір з колишнім Дельта банком закінчився в січні 2014 року банк не хотів продовжувати для подальшого погашення кредиту підняли відсоткову ставку 13% в місяць і я відмовився платити за 12 місяців складає 156%.
1, висока ставка за кредитом
2, приховані умови кредитування
3, високі комісії на проведення
31 октября 2016, 18:44
Всі питання будемо вирішувати через суд!
І погрожувати мені не треба по телефону вас ніхто не боїться!
1 ноября 2016, 13:23
Колекторська компанія Молот і колишній Дельта Банк загрожує відкрито, навіть не бояться і прокуратури і поліції. Шановні колектори молот, граніт, феміда і колишній дельта банк. Я колишній ваш клієнт буду вирішувати всі питання тільки через суд за місцем проживання. Шановний співробітник Володимир Іванович з моб телефону 0504938351 вся ваша розмова записано з погрозами чекатимемо на вас з нетерпінням і відразу під суд за вимагання!

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Дзвінки зі сторони відповідальних співробітників!