Звонки или продолжение следует

NataliUkr 21 октября 2016, 15:44
После очередного звонка мне сообщили, что ко мне приедут коллекторы и я должна собирать вещи свои. Меня будут выселять!!! Кредит погашен, есть решение суда и постановление исполнительной службы. О чём речь? Какое выселение? На всякий случай звонки записываются. Но даже если вы и надумаете приехать вас будет ожидать полиция.
21 октября 2016, 16:34
NataliUkr, добрый день,
для детальной консультации по Вашему Договору кредитования рекомендуем перезвонить в Контакт-Центр Банка по номеру 044 428 95 95 (в будни с 09:00 до 18:00). Вас соединят с сотрудником соответствующего подразделения, который ответит на все Ваши вопросы.

21 октября 2016, 19:56
Мені теж телефонували і погрожували, що приїдуть приготувати документи на квартиру, цілий день чекала і не хто не приїхав а потім прийшло повідомлення Uvaha sudovyi процес! Rekomenduiemo Ви splatyty zaborhovanist для unyknennia pretenziinoho судового процесу
21 октября 2016, 21:49
А чому ви крадете у нас!
Посадові особи НБУ проходять співучасниками в аферах «Дельта банку» Згідно з матеріалами кримінальної справи, «Дельта Банк» протягом 2014 року отримав від НБУ рефінансування в обсягах близько 10 млрд грн. Більше чотирьох мільярдів гривень з цієї суми було переведено в іноземну валюту (553,3 млн доларів) і виведено за кордон. Ці кошти, згідно з даними досудового розслідування, були перераховані з рахунків дюжини пов'язаних між собою українських суб'єктів господарювання, окремі посадові особи яких одночасно є співробітниками АТ «Дельта Банк», нібито на виконання раніше укладених договорів. Ось так гроші потрібно брати!!! Згідно з цим рішенням, Лагун як поручитель за невиконаними зобов'язаннями Дельта Банку за договорами про відкриття та ведення кореспондентських рахунків повинен був погасити заборгованість перед Ощадбанком в сумі 948 млн грн, $111,8 млн і €12,45 млн (за офіційним курсом НБУ на 5 жовтня в сукупності — 4,2 млрд грн).
Алексей Билык
Алексей Билык
22 октября 2016, 8:49
Никто не приедет к вам я уже год жду, меня уже пару раз убивали ихоронили несчастные из делта банка так что не ждите их все у вас будет хорошо
22 октября 2016, 13:08
Договор закончился, автор?
Александр Скрипин
Александр Скрипин
22 октября 2016, 14:03
Это все понты… с Дельта банка. Никто не придет и даже теоретически не может прийти. Я открыл на них уголовное дело. Дозвонятся скоро.
25 октября 2016, 5:49
Открыли уголовное? в органах работаете? Если нет то максимум мелкое хулиганство. То что приняли заявление не факт что дело с места сдвинется.
25 октября 2016, 18:46
Сьогодні отримав повідомлення з текстом!
Uvaha! U vypadku nesplaty borhu in 3-dennyi strok, right shchodo stiahnennia of the Vas zaborhovanosti will peredana it kolektorskoi kompanii!
Саме я буду вирішувати тільки через суд, за місцем проживання. А своїх колекторів у труні я бачив, я підготувався до їхньому приїзду. Їх буде чекати сюрприз!