Ольга  Батура Ольга Батура
10 августа 2016, 12:22
Доброго дня. У мене таке питання. Я збираюся за кордон на роботу десь на місяців 6-7. Маю кредит в дельті у розмірі 16 000 грн. Чи не буде ця заборгованість перешкодою виїзду за кордон. Чи має банк такі повноваження, що мені відмовлять у візі.
Зараз я роблю проплати 300-400 грн в місяць, більше не можу. Тому і хочу їхати, бо в Україні, на жаль, я не зароблю цих грошей.
10 августа 2016, 12:48
Ольга Батура, доброго дня,
вся сума заборгованості підлягає оплаті до кінця терміну дії Вашого кредитного Договору. Відповідно сума обов'язкового мінімального платежу дорівнює сумі до повного погашення. Також звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.
Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

Ольга  Батура
Ольга Батура
10 августа 2016, 13:26
Луцьк
Я так розумію, що конкретної відповіді від банку не буде. Тому звертаюся до інших користувачів, можливо хтось щось підкаже.
Ozzi
Ozzi
10 августа 2016, 14:36
По своему опыту: при долге больше Вашего я за границу выезжал уже раз 10 с момента долга… Вопросов нет.
Вас могут не выпустить по решению суда…
Ольга  Батура
Ольга Батура