Svituko 27 октября 2022, 10:00
Давно являюсь клієнтом банку Кредит Дніпро. На даний момент в мене залишається там не великий депозит, який був пролонгований в жовтні 2022р. Але по закінченню депозиту буду розривати з ними будь які стосунки з наступної причини: При діючих ставках по депозитам до 18%, мій депозит було подовжено на умовах 5%. Тобто, багатьох клієнтів, котрі не відмінили пролонгацію просто «кинули». Спеціально було прораховано так, що депозити, які були оформлені раніше терміном на пів року чи на рік наприклад, просто не попали в діапазон нормальних тарифних ставок (не вистачає кількох днів або навпаки кілько днів зайві). розчарована таким не порядним та навіть, в умовах теперішнього часу, жорстоким ставленням до клієнтів. Хотіла внести туди велику суму, але після цього буду шукати інший банк.
Банк Кредит Дніпро 18 ноября 2022, 17:24
Шановна Svituko, дякуємо за ваш відгук.
Актуальні ставки за умовами розміщення депозитів у нашому банку ви завжди можете переглянути на нашому сайті https://creditdnepr.com.ua/.
Якщо вам потрібна додаткова консультація наших фахівців, ми завжди раді вам допомогти — напишіть нам у приватних повідомленнях або ж зателефонуйте до нашого контакт-центру за номером 0 800 507 700.
tamana 25 октября 2022, 16:03
Оформила кредит — висока швидкість обробки заявок, а головне, оперативно відповідають на всі питання.
Банк Кредит Дніпро 18 ноября 2022, 17:17
Дякуємо за ваш відгук.
Завжди раді бути корисними для вас.
Все буде Україна!
Nataliya2003 14 октября 2022, 11:33
Не вперше звертаюсь до цього банку, бо він надійний. Мені потрібно було терміново оформити карту. Дівчина все пояснила, підказала як правильно заповнити заявку, розповіла всі умови. Вона мені допомогла і з вибором тарифу в телефонному режимі
Банк Кредит Дніпро 18 ноября 2022, 17:16
Шановна Nataliya2003, дякуємо за відгук.
Ми працюємо для кожного нашого клієнта та щасливі, що ви залишаєтеся з нами!
Dmytro76 11 октября 2022, 20:31
Отделение по адресу: Днепр, ул. Калиновая, 9-А
Більше 15 років я і родина є клієнтами банку. У вересні був у мене лонгований депозит (багато років його лонгували по діючим ставкам, зараз ставки у банку 16−18 %). В додатку показують, що депозит лонгован під 4,5 %. У відділенні сказали, що самі виновати, бо по — перше — не зняли лонгацію в додатку, по друге — депозит був на 390 днів. Вот якби на 370 днів — тоді лонгується під 18%, а на 390 — під 4,5%. Ничим допомогти не можем, до побачення. Звісно, наша родина перестане бути клієнтами цього банку і всім клієнтам бажає бути уважними, щоб не стикатися з такими «кидками» з боку банка.
Adidas575 2 октября 2022, 22:32
Скажіть, будь ласка, яким чином можна до вас додзвонитися, якщо я знаходжуся за кордоном? На телефони, які у вас на сайті додзвонитися не можливо, хоча маю тариф з дзвінками в Україну. Чи можливо є якісь чати?
Банк Кредит Дніпро 11 октября 2022, 15:16
Шановний Adidas575, вітаємо!

Ви можете написати нашій службі підтримки у Telegram чат-боті https://t.me/BankCreditDneprBot та у мобільному застосунку FreeBank --> Головне меню --> Ще --> Служба підтримки.

Зателефонувати до Контакт-центру із закордону можна за номером телефону +38(056)787-88-88.
Pisafff 21 сентября 2022, 8:26
Ставки за депозитами у валюті — ауууу! Вже наче всі банки передивились ставки у валюті, вони хоч стали близько до 1%. У КД як було 0,1% так і залишилось!
Bovasis 6 сентября 2022, 9:18
Нещодавно задавав тут питання щодо депозита. Не знав чи варто лонгувати тут депозит… Але подивився умови — якщо лонгувати через моб додаток — ставки досі навіть непогані, плюс вже є клієнтом, наче раніше проблем не було… Тож продовжив депозит бо вірю в ЗСУ)))
Банк Кредит Дніпро 28 сентября 2022, 14:45
Шановний Bovasis, дякуємо за довіру!
Maks1804 5 сентября 2022, 17:56
Отделение по адресу: Киев, ул. Харьковское шоссе, 152
Оформлял кредит на 3 года оформили страховку сказали что она в обьязательном порядке в случаи если я за 3 года не разу просрочу так сумму страховки в 48 тыс они вернут какую я оплачивал итоге я разу не просрочил и как закрыл кредит не кто не че не выплатил навтирали что попала и все
Банк Кредит Дніпро 9 сентября 2022, 12:34
Вітаємо, Maks1804.
Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення Ваше прізвище, ім'я, по-батькові та ІПН, щоб наші колеги змогли перевірити Вашу ситуацію.
Наталия Рыль 1 сентября 2022, 16:06
Среди множества афер особое место занимают кредитные мошенничества. «Сегодня» выяснили, какие кредитные схемы сейчас самые популярные, как не попасть на крючок злоумышленников и как правильно защищаться от неправомерных требований. © Инна Музычук, пресс-служба «ПриватБанка»; Дмитрий Кирилюк, частный нотариус, член совета НПУ, кандидат юридических наук; Ярослав Куц, адвокат, глава адвокатского объединения «А2КТ»
В моем случае — Схема № 4: Осторожно, банк!
Банк обманывают клиентов при погашении кредита: платеж принимают, но как бы «случайно» перечисляют деньги на другой счет, так образуются просроченные кредиты. О перекидывании денежных средств, для погашения кредита писала неоднократно.
А теперь к сути конкретной ситуации.
Вынуждена была обратиться в Управление по защите прав потребителей финансовых услуг НБУ.
Жалобу для проверки обстоятельств НБУ передал в Банк.
Сегодня 01/09/2022 из банка позвонила некая дама (+380567964674), очень нервничала, в результате перешла «в нападение- лучшее средство защиты)))» и в хамской манере, повышая тон, постоянно перебивая, видимо не знакома с Постановлением НБУ№ 170 от 04 августа 2022, заявила «Что она знает, что ответит НБУ». И ничем мне НБУ не поможет))) на мой вопрос, откуда ей известен ответ, заявила — что она из НБУ. Я попросила уточнить, так откуда же она — из НБУ или Кредит Днепра, и предложила ей представиться, так как она не сделала этого в начале беседы. Ответ исчерпывающий, «достойный должностного лица банка» — Светлана Петровна! Вот и хотелось бы узнать-- у Светланы Петровны есть фамилия и какую должность она занимает и точно ли ОНА знает в каком банке работает? Тон и манера вести беседу, вынудили меня задать конкретный вопрос — «Вы, угрожаете мне?»… После, напоминания о форс- мажоре, который предусмотрен в договоре РКО, Светлана Петровна выкрикнула «до свидания» и бросила трубку.
Из сумбурного монолога было ясно, что Светлану Петровну волнует лишь факт, что ей надо составить более менее вменяемый ответ НБУ о действиях Банка.
Не в первый раз обращаю внимание на непрофессиональное выполнение должностных обязанностей сотрудниками этого банка, хамство, грубость.
Хочу отметить, это мое законное ПРАВО подавать жалобы, заявления. Ответ Управления по защите прав потребителей финансовых услуг касается исключительно меня. И это не компетенция некой Светланы Петровны, без фамилии и должности, (так она сама представилась) комментировать еще не полученный ответ НБУ. Достаточно того, что Банк препятствует моему праву выполнить обязательства. Так Банк, в лице Светланы Петровны, решил, что может лишить меня права обращаться в НБУ и другие инстанции.
Для справки Банку Кредит- Днепр ---НБУ определил порядок надзора за соблюдением банками законодательства о защите прав потребителей финансовых услуг. Для этого регулятор утвердил постановлением Правления НБУ от 09.02.2021 г. № 15 Положение об осуществлении Национальным банком Украины надзора за соблюдением банками законодательства о защите прав потребителей финансовых услуг (вступило в силу с 13 февраля 2021 года).
Jjogagib 23 августа 2022, 10:39
ваш інтернет банкінг — найнезручніший сервіс яким я коли-небудь користувався!!! розумію, що зараз війна і не до нових людей в штаті, але ви з таким підходом ризикуєте програти конкурентам!
Банк Кредит Дніпро 1 сентября 2022, 16:55
Дякуємо за Ваш відгук.
Наші фахівці роблять все можливе, щоб найближчим часом представити нашим клієнтам новий більш зручний та функціональний FreeBank.

Наразі для наших клієнтів, які користуються поточною версією застосунку, доступний новий FreeBank в бета-версії.
Завантажити бета-версію можна зі смартфону в декілька кліків:
— авторизуватися в поточному мобільному застосунку FreeBank;
— на головній сторінці застосунку натиснути на баннер «Новий FreeBank — завантажуй і користуйся», посилання відкриє сторінку відповідно до ОС Вашого смартфону — Android або iOS;
— завантажуйте, користуйте та відправляйте через застосунок ваші коментарі та побажання.
Wefebe 12 августа 2022, 12:52
Читаю я коменти і тихо офігіваю з того, як люди набирають кредити, не платять, і скаржаться що поганий банк вимагає штрафні пені. Шановні, в цьому ж і є сенс кредитування — повернути гроші, які взяв в борг. Чому ви вирішили що вам хтось щось винен пробачати? Це угода, і ви самі підписалися на її умови.
380981132668 10 августа 2022, 12:29
Отделение по адресу: Житомир, пл. Житний Рынок, 1
Тільки користуюсь цим банком він кращій за всі банки гроші надходять зразу і вовремя одним словом класний банк
Банк Кредит Дніпро 1 сентября 2022, 16:24
Щиро дякуємо за Ваш відгук
Наталия Рыль 8 августа 2022, 19:02
У той час, поки я чекаю на обробку заявки № 56827 від 08/08/2022 модератором сайту, мені зателефонували з банку т.+380 44 233 83 86, молода людина приємним голосом у коректній формі нагадали про мій «борг» по кредиту готівкою, і дали нову консультацію. Виявляється кошти необхідно переводити не на карт- рахунок, і ні на IBAN, а на транзитний рахунок. Тільки реквізитів транзитного рахунку немає ні в договорі, ні в пам’ятці, як погашати зобов’язання за кредитом, ні в Free Bank. Та й співробітник не повідомив мені, як дізнатися про ці загадкові реквізити. Боюся уявити, що мені ще запропонують «співробітники- консультанти», щоб нарешті зобов’язання, які я виконую, потрапили за призначенням. Ну, що додати — «Раз, два -просто». Величезне спасибі, чекаю нових пропозицій.
Наталия Рыль 8 августа 2022, 13:49
Так як Заявка #56542 (данные по заявке) открыта і проблема не вирішена, втретє наполягаю, щоб банк дав мені письмову відповідь

1. Відповідно до пункту 1 статті 1054 Цивільного кодексу України (далі — ЦК України), за кредитним договором банк або інша фінансова установа
(кредитодавець) зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит та сплатити проценти
Згідно з приписами статті 536 ЦК України за користування чужими
грошовими коштами боржник зобов’язаний сплачувати проценти, якщо інше не встановлено договором між фізичними особами.
Керуючись нормами ЦК України, 1 липня 2022р. я внесла на свій рахунок (рахунок для погашення зобов’язань за кредитом) 5500,00 грн на погашення поточного платежу за кредитом готівкою, оскільки це плановий платіж.
Термін оплати якого був 28 червня 2022 року. Законом України від 15 березня 2022 № 2120- ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» (надалі — Закон № 2120-ІХ) розділ IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування» доповнено пунктом 6.1, відповідно до якого «У період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану та у тридцятиденний строк після дня його припинення або скасування у разі прострочення споживачем виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за таке прострочення.
Таким чином я виконала свої зобов’язання перед кредитором (банком) за договором, згідно з чинним Законом України, і що підтверджено випискою з рахунку.
Проте банк, на свій розсуд, списав кошти не за призначенням, тим самим створив ситуацію, при якій у мене виникла заборгованість по даному кредиту і перешкодив своїми діями виконанню взятих мною на себе зобов’язань.
Банк заявляє, що працює згідно із Законодавством України. Будь ласка, вкажіть норму Закону, згідно з якою кошти клієнта, перераховані на виконання зобов’язань за кредитом, були переведені на інший рахунок? Консультацію «фахівця» з приводу IBAN я чула ще 01/07/2022.
На 01 серпня, в результаті роботи спеціалістів, консультантів, менеджерів із кредитів, я вже «мала» прострочену заборгованість приблизно 8880,00 грн. Звичайно, я того ж дня внесла на рахунок 8900,00 грн. (Для банку- дивіться виписку). Слідуючи рекомендаціям «спеціаліста-консультанта» вносити гроші не через карт-рахунок, а безпосередньо на IBAN. Але історія повторилася, банк на власний розсуд розподілив кошти, без доручення клієнта. Обов’язок мій збільшився! І це вже вдруге перешкоджає виконанню мною зобов’язань, але тут вони вже використовують кошти, переведені на погашення прострочених відсотків, які виникли в результаті дій працівників банку. І я вдруге запитую, якою нормою, якого Закону обґрунтовані дії банку у перешкоджанні мені виконати обов’язки щодо погашення кредиту?

2. За кредитною карткою, із затвердженим лімітом у сумі 74000,00грн, у мене є прострочені платежі. 28 червня 2022 року я отримала від банку повідомлення про тимчасове блокування картки.
Тим не менш, 06 липня неплатоспроможному споживачеві фінансових послуг кредитний комітет піднімає ліміт і тепер він становить 84232,00 грн.
Так як у період військового стану банкам заборонено нараховувати штрафи та пені за прострочені платежі за кредитами, банк підняв ліміти, адже 48% від суми 74 000,00 грн. відрізняються від 84232,00 грн.
Наскільки дії банку правомірні і чи це не є прихованими відсотками, чи прихованими штрафами, забороненими Законодавством?
Будь ласка, дайте посилання на нормативну базу, вкажіть норму Закону, яким чином, не дослідивши матеріальне становище, джерела доходу клієнта, кредитний комітет ухвалив рішення про збільшення кредитного ліміту.
Частиною першою статті 617 Цивільного кодексу України
визначено, що особа, яка порушила зобов’язання, звільняється від
відповідальності за порушення зобов’язання, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.
Відповідно до статей 14, 14¹ Закону України «Про торгово-промислові
палати в Україні», Торгово-промислова палата України (надалі — ТПП) засвідчує форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).

3. Банк відмовляється дати письмову відповідь, посилаючись що банк несе відповідальність за збереження конфіденційної інформації клієнта. Тому надати відповідь на e-mail, на жаль, не є можливим, через те, що вказана адреса в анкеті не зареєстрована. Відповідь банку: «Колеги ще раз перевірили Вашу ситуацію та готові надати консультацію у телефонному режимі».
Мені не потрібна консультація, тим більше в телефонному режимі, так я мала негативний досвід консультацій працівників банку. Мені потрібні відповіді щодо дій банку, з посиланням на норми Законів, якими вони керувалися, перешкоджаючи виконанню мною зобов’язань та збільшенню лімітного кредиту.

4. По-перше, пояснення дій банку, з посиланням на конкретні статті, пункти Законів, кодексів, інших нормативних актів не є конфіденційної інформації клієнта.
По-друге, банк гарантує та забезпечує конфіденційність телефонних розмов, користуючись мобільним зв’язком? Крім того, дзвінки надходять із різних телефонних номерів — стаціонарних з різних міст, а також з номерів мобільних різних операторів. Фраза «Вас турбує банк Кредит Дніпро» не дає мені гарантії, що я розмовляю зі співробітником банку.
По-третє, чи банк можливо використовує захищені лінії зв’язку з клієнтами? І банку достовірно відомо, що мій мобільний телефон захищений від стороннього втручання?
Наталия Рыль 1 августа 2022, 18:28
1 Чи має банк, без доручення клієнта переказувати кошти з рахунку клієнта?
2 Чи має банк, без узгодження з клієнтом, більше того, не поставивши клієнта до відома, піднімати ліміт овердрафту за проблемним кредитом?

1 липня 2022р. я перевела 5500,00 грн на погашення поточного платежу за кредитом готівкою, оскільки це плановий платіж, боргу за цим кредитом у мене немаэ.
Тим не менш, банк не повідомивши мене зарахував гроші на овердрафт. Таким чином на кінець дня 01/07/2022 я маю два прострочені кредити.
Співробітник банку пояснив дії банку тим, що я перерахувала кошти на картковий рахунок, а не на IBAN. Наскільки правомірними є дії банку зараховувати кошти з одного мого рахунку на інший?
1серпня 2022р., я внесла 8900,00 на IBAN, але історія повторилася, банк на власний розсуд розподілив кошти, без доручення клієнта.
Я ставила це питання співробітнику банку т.0567964349, на що отримала відповідь — не несіть дурню. Це, звичайно, гідна відповідь та відповідає нормам спілкування з клієнтом.
Вдруге звертаюся і прошу дати мені письмову відповідь, тому що співробітники вводимо в оману любо через свою некомпетентність або щоб створити клієнтам додаткові проблеми, як з кредитом готівкою.
28 червня 2022 року банк робив розсилку з проханням зробити плановий платіж у сумі 4440,09- заборгованість на 28/06/2022, оскільки банку нема чим платити заробітну плату співробітникам та податки. Внаслідок діяльності таких працівників, яким нема чим платити заробітну плату, я на 01 серпня 2022р. маю заборгованість 19621,86 грн. при мінімальному платежі 4440,00 грн. та з урахуванням того, що внесла на рахунок 5500,00 грн. 01/07/2022 та 8900,00 грн 01/08/2022. До речі, за проблемним кредитом я теж вношу кошти в міру можливості, враховуючи форс-мажорні обставини.
Банк Кредит Дніпро 4 августа 2022, 11:15
Шановна Наталія, вітаємо.
Банк Кредит Дніпро працює згідно з законодавством України.
Колеги ще раз перевірили Вашу ситуацію та готові надати консультацію у телефонному режимі у зручний для Вас час.
Звертаємо увагу, що банк несе відповідальність за збереження конфіденційної інформації клієнта. Тому надати відповідь на e-mail, на жаль, не є можливим, через те, що вказана Вами адреса в Вашій анкеті не зареєстрована.

Уточніть, будь ласка, коли Вам буде зручно відповісти на дзвінок від нашого колеги для надання детальної консультації щодо Вашої ситуації.
Bobrovas 20 июля 2022, 14:06
Добрый день! Два месяца назад, уже писала жалобу на МИНФИН, но с банка Кредит Днепр, конечно же обратной связи не поступило.
Жалоба состоит в том, что до 24.02.2022 г.оплачивала кредит наличными вовремя и по графику, проблем небыло никаких, на данный момент, есть трудности в финансовом положении, так как муж остался без работы, и естественно, в полном объеме не имеется возможности погашать платеж по кредиту наличными! При каждом звонке, который поступает от отдела взыскания банка Кредит Днепр, я озвучиваю, что нет возможности платить, на что мне поступают угрозы, о начислении штрафов и пени! На основании чего??? Спрашивала по поводу реструктуризации, мне отвечают, что для начала нужно погасить долг, только тогда будут рассматривать реструктуризацию по моему креду! У меня вопрос: где я возьму деньги на оплату долга, если я не могу внести полный ежемесячный платеж??? На встречу клиенту, банк идти не хочет, а только еще больше усугубляет положение для клиента! Ведь вы же работаете по лицензии НБУ, не ужели, то, какие положения, постановы издает НБУ, для вас ничего не значат!!! Как ваши сотрудники, отдела взыскания общаются с клиентами? Это что, такая этика банка??? Хамить клиентам, не слушать, что пытается сказать клиент! Делать звонки родственникам, друзьям???
Отношение к клиентам желает лучшего, но к сожалению… Уважаемое руководство, приймите пожалуйста к сведению, все жалобы, которые отставляют клиенты вашего банка!
Банк Кредит Дніпро 21 июля 2022, 13:27
Шановна Світлано, вітаємо.
Банк Кредит Дніпро працює згідно із Законодавством України.
Ми розуміємо ситуацію наших клієнтів та за можливості завжди йдемо їм назустріч.
Колеги повторно перевірили Вашу інформацію. Співробітники Банку дотримуються норм спілкування з клієнтами та телефонують лише з метою проінформувати щодо поточної ситуації клієнта.
Більш детальнішу інформацію колеги зможуть надати Вам у телефонному режимі. Уточніть, будь ласка, коли саме Вам буде зручно відповісти на дзвінок?
Наталия Рыль 15 июля 2022, 14:55
Правила для финучреждений — НБУ
Речь идет о том, чтобы граждане имели возможность временно не обслуживать кредиты и вернуть их тогда, когда будут иметь деньги. Банки и другие учреждения должны соблюдать и определенные правила обслуживания клиентов:
• во время военного положения и в течение 30 дней после его отмены, потребители не будут нести ответственность за просрочку кредитных обязательств;
• клиентам в этот период не будут начисляться штрафы, пеня или другие платежи, как в мирное время;
• штрафы, начисленные с 24 февраля 2022 года, подлежат списанию;
• увеличивать процентную ставку за пользование кредитом в случае невыполнения обязательств запрещается (кроме случаев, предусмотренных договором);
• не предусмотрена отмена процентов за пользование кредитными средствами;
• работники банков и коллекторских учреждений должны вести себя нравственно.
«Последствием несоблюдения таких требований может быть применение соответствующих мер воздействия со стороны регулятора», — отметили в НБУ.
ЭТО ТАК ДОЛЖНО БЫТЬ!!!

А НА САМОМ ДЕЛЕ:
Несмотря, на разъяснения НБУ, в банке просто творятся беспредел, средства перечисленные, на погашение кредита наличными, банк зачислил на счет овердрафта, тем самым искусственно создал задолженность по кредиту наличными, которого не было. Но зато есть теперь повод звонить каждый день по нескольку раз и хамить, и ладно бы только хамство, сотрудники банка или коллекторы, представляющиеся сотрудниками банка, проявляют некомпетентность, экономическую безграмотность. Так называемые сотрудники, в частности Бойко тел.+380567964347; +380442338401 позволяет себе кричать на клиента, перебивать, ставить условия по срокам погашения. Пожалуйста, ознакомьте своих сотрудников с открытым письмом НБУ № 21−0013/27762 от 14/04/2022, а так же сертификатом ТПП № 2024/02.0−7.1 от 28/02/2022 и желательно чтоб такие сотрудники прошли тренинги по этике и культуре общения. Мало того что, что вместо конструктивного диалога постоянно переходят на «базарный скандал», так еще в своих спичах позволяют себе неуважительно выражаться о государственных организациях. Видишь ли, ни НБУ, ни ТПП, ни документы которые они издают ничего не значат для банка Кредит Днепр.
И ЭТО ПРИ ТОМ, ЧТО Я В МАЯ ЗАКРЫЛА ДОЛГ ПО ТАК НАЗЫВАЕМЫМ КАНИКУЛАМ ПО КРЕДИТУ НАЛИЧНЫМИ, В ИЮЛЕ ВНЕСЛА 8 ТЫСЯЧ ГРИВЕН, И МИНИМАЛЬНЫЕ ПЛАТЕЖИ ДОЛЖНА ВНЕСТИ ДО 25/07/2022
Кроме того, с 1 июля 2022 мне позвонили, как минимум 5−7 разных представителей банка с мобильных номеров, а так же стационарных из Киева и Одессы, одни и те же вопросы, одни и те же «разъяснения», не проще ли закрепить персонального менеджера, чтоб вопросы можно было бы решать быстро и конструктивно.
15/07/2022 С 12.50 по 13.26 в мой адрес с телефонов банка +380577519002; +380567964347; +38044233840;+380674312382 были звонки, я побеседовала с Бойко, другие к сожалению не представились, но на этом не успокоились и позвонили моей невестке с номера +380442338403 и нагло соврали, что я не отвечаю на звонки…Надеюсь разговоры записываются.
Банк Кредит Дніпро 15 июля 2022, 15:07
Шановна Наталія, вітаємо.
Дякуємо за Ваш відгук.
Для детальної перевірки Вашої ситуації нам потрібні додаткові дані. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваші прізвище, ім`я, по-батькові та контактний номер телефону. Наші колеги перевірять ситуацію та повідомлять вам результат в телефонному режимі найближчим часом.
Завчасно вдячні за зворотній зв`язок.
toofaced 12 июля 2022, 15:22
Кредит взяв брат, не повідомививши нас, що вказав нас контактними особами. При цьому ми майже не спілкуємося. Через війну не платить по кредиту та не бере слухавки. Кожного дня з банка телефонують літньому батьку, якому вже далеко за сімдесят років!!! Банк категорично відмовляється співпрацювати та продовжує турбувати літню людину!!!
Надали банку телефон дружини брата, від фактичної адреси проживання брата відмовилися, мовляв пандемія (знайшли привід) та війна. При цьому співробітник банка поводиться вкрай непрофісійно, звинувачуючи батька у вихованні боржника!!! Кредит Дніпро, у вас є совість??? Найжахливійший банк та обслуговування!!! Співробітники наче з базару, в них є економічно освіта??? Це просто жах!!! Не звязуйтесь з цим банком!!!
Банк Кредит Дніпро 13 июля 2022, 19:13
Шановний toofaced, вітаємо.
Написали Вам у приватні повідомлення.
Завчасно вдячні за зворотній зв'язок.
Pabane8 6 июля 2022, 12:59
Приєднуюсь до попереднього відгуку — теж постійно дзвонять і вимагають погашення кредиту! Намагалися теж дізнатися про реструктуризацію — у відповідь лише вимагають погасити борг! Ми також не відмовляємось від сплати боргу, проте банк має приймати до уваги поточну ситуацію, а не просто вимагати, вимагати, вимагати!!!
Банк Кредит Дніпро 13 июля 2022, 19:17
Вітаємо, Pabane8!
Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення Ваше прізвище, ім`я, по-батькові та контактний номер телефону. Колеги проведуть перевірку Вашої ситуації та запропонують варіанти вирішення Вашого питання.
Завчасно вдячні за зворотній зв`язок.
OksanaM77 5 июля 2022, 23:21
В минулому році оформляла готівковий кредит, обслуговувала в повному обсязі без проблем і затримок, але це все було до 24.02.22р.
Наразі з жахливою ситуацією в країні, постала проблема з обслуговуванням кредиту — у зв’язку із скрутним фінансовим становищем. Згідно листа НБУ, в якому зазначається щодо пропонування своїм позичальникам інструмент реструктуризації, Банк Кредит Дніпро чомусь досі, в військовий стан, ні разу не запропонував дану послугу. Зате, на поточний час, працівники банку через день дзвонять та в ХАМОВИТОМУ тоні спілкуються з посилом ТЕРМІНОВО погасити кредит!!!
Неодноразово повідомляла, що наразі скрутно сплачувати кредит, сплачую по мірі можливості — частково! На що є негативна реакція, грубий тон, та ще працівники полюбляють не дослухати до кінця і кинути трубку, що вкрай обурює, та показує непрофесійний підхід по клієнтів банку!!!
Зверніть увагу на поведінку своїх працівників та прохання надати зворотній зв’язок щодо мого звернення на отримання реструктуризації боргу!
Зацікавлена в повернені боргу в повному обсязі в найближчий час, та не знімаю з себе відповідальсті за взятий кредит, але ж і банк прошу піти назустріч в такий складний час!

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Курс валют в Банке Кредит Днепр