Valeriysh 20 апреля 2017, 11:06
Отделение по адресу: Киев, ул. Таборная, 38
Хочу розповісти свою історію, щоб більше ніхто не довіряв співробітникам банку БАНК КРЕДИТ ДНІПРО у відділенні «Берестейське» вул. Лагерна, 38, те що вони кажуть насправді не є дійсним!
Звернулися за консультацією у відділення для можливості оформлення другої картки (для другого члена сім’ї) по зарплатному проекту. По зарплатному проекту було випущено 2 картки, основна та депозитна (точно не знаю, як вона називається). Ми вже майже оформили другу картку за основним рахунком, залишилося лише роздрукувати документи та підписати їх. Коли співробітник банку каже мені, ви краще не так зробіть, для вас це невигідно, і каже:
При оформлені другої картки за основним рахунком у вас на рік буде списуватися 100 грн. за обслуговування картки, але якщо ви оформите другу картку за депозитним рахунком, то вам необхідно буде заплатити за випуск карти, щось близько 20 грн. і все, навіть здається буде відсутня абон. плата за використання (або вона також буде рівною 20 грн. на рік, точно не пам’ятаю, це ж не 100 грн.). Він каже, умови на двох картках однакові за виключенням, основна картка чіпована, а у вас буде звичайна картка.
Але ніхто не сказав, що є ще одна відмінність цих двох рахунків, що з основної картки можна знімати кошти в будь-якому банкоматі, а з депозитного рахунку ні. Чомусь забули сказати, при умові, що своїх банкоматів у банку не то щоб мало, їх по Києву всього 25 шт.
В результаті, я використовувала другу картку, знімала з неї кошти, розраховувалася online, а потім звернули увагу, що за знятті в другому банкоматі в мене списуються кошти за комісію.
Те що за зняття коштів з депозитної картки в інших банкоматах бере комісію, співробітники банку забувають говорити. При випуску самої депозитної картки вони також про це не сказали, чомусь також забули. Забули сказати не тільки мені, а всім кому видали депозитну карту.
Минфин
Ответ администратора
24 апреля 2017, 16:34
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 24.04.2017).

Valeriysh
Valeriysh
20 апреля 2017, 11:07
Так, можна сказати читайте договір, але цей же договір видають вже після того, як надали тобі всю інформацію, і ти погодився на умови, тільки після цього договір роздруковується і одразу надається на підпис.
Коли звернулися до банку, отримали відповідь, що зі співробітниками провели розмову, і вибачте.
Але що для мене це вибачте, це мої кошти, які можна сказати були вкрадені з мого рахунку.

Курс валют в Банке Кредит Днепр

EUR 42 42.65

Курс валют в Банке Кредит Днепр

EUR 42 42.65
Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Кредит Днепр 💰 / Отзывы о Банке Кредит Днепр 📝 / Некоректно надана інформація співробітниками банку призвела до втрати моїх коштів.