Viktor1605 12 августа 2023, 0:04
Банк може прикриваючись «боротьбою з терроризмом та відмиванням грошей» заморозити ваші перекази, не проінформувавши вас та не запитавши документів для спростування. За їхніми правилами, вони можуть тримати ваші гроші від 5 до 30 рабочих днів! Служба підтримки вам буде недоступною, якщо ви не можете отримати СМС! І це в 21му сторіччі…
Взагалі рекомендую тричі обміркувати перед тим як з ними укладати будь-які угоди!
dameki31 31 июля 2023, 8:45
Хотіла закрити рахунок в банку, бо він співпрацює з росією. Це величезний головний біль! Мені вже два тижні не дають закрити рахунок, картка і досі активна.
MarinaDVKH 20 июля 2023, 19:23
Я є клієнтом банку і зі мною трапилася неприємна ситуація:
Я маю кредитну картку і, відповідно, кредит (договір було складено в мирний час в місті, де наразі окуповано)!
Я нещодавно змогла виїхати на підконтрольну територію України. За час в окупації(через неможливість звернутися до банку та виплачувати кредит) утворилася задолженість.
Мені надійшли гроші на основну картку для проживання! І ці кошти були одразу заблоковані для оплати кредиту БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!
Тобто я залишилися без коштів у чужому місті (без житла і їжі, з дитиною на руках)!
Тобто це підтримка банку і розуміння клієнтів з окупованої території?
Я зверталася на гарячу лінію і отримала відповідь, що якщо я заключала договір — то банк мав на це право!
Але я заключала договір у мирний час, а наразі — військовий!!!
1kerrogaz 14 июля 2023, 9:17
Исчезают суммы со счета без сообщений об транзакции. Полгода снимали безо всяких сообщений. Поймал. Вернули средства, но для этого надо было писать заявление что я хочу чтобы мне возвратили исчезнушие денежные средства.На днях опять исчезла сумма без сообщения. Вернули сказали что система сбоит, два раза один и тот же платеж обработала и списала удвоенную сумму
Froloff 21 июня 2023, 10:28
Хотіла закрити рахунок в Креди Агриколь Банку, так як давно послугами не користуюсь. Подзвонила до кол-центру, сказали, що можно онлайн закрити, і чекати треба 30 діб. Наразі пройшло вже більше часу, а рахунок досі не закритий. Пійду в відділення розбиратися!!! Але цене дуже зручно виходить!
Denysazarov 26 мая 2023, 16:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 97
Працівники банку вимогають від мене справку ВПО для переоформлення контракту та не надають доступу у рахункам. При цьому не можуть надати інформацію на який підставі
kirpichino 22 мая 2023, 10:51
Вже 2 місяці не можуть виправити баг в мобільному додатку з неможливістю скопіювати номер своєї картки.
Неодноразово писав на тех.підтримку, в результаті оновлення додатку випускають, а проблема так і не вирішується.
werma 20 мая 2023, 19:40
Банк надає зручні онлайн-сервіси, зате деякі процеси такі як відкриття рахунку можуть займати тривалий час (((
Yevhenii090191 14 февраля 2023, 3:03
Приложение живёт своей жизнью, хочет в просрочку загонит, хочет кредиту добавит. Отделения работают с вами только после жалобы на горячую линию. Все пытаются вас побыстрее отфутболить. Чтоб закрыть карту нужно ждать пол месяца пока вам не сформируют платёж за последний месяц

Как в  *** вступил, худший банк в Украине
Минфин
Ответ администратора
14 февраля 2023, 11:52
Відгук зарахований (на 14.02.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
VictorR 30 января 2023, 13:13
Ситуація наступна. Вирішили на роботі зібрати певну суму грошей для колеги.
Гроші скидали на мою картку. Знаючи що в данному банку постійно випливають підводні камені в найпростіших речах я перевів довірені мені загальні кошти на окремий рахунок, мобільні заощадження, щоб не плутати їх з власними. Але цього виявилося недостатньо щоб їх відокремити, як виявилося банк на власний розсуд може їх переводити між рахунками як йому заманеться.
Суть в тому що гроші я перевів на, мобільні заощадження, 24-го числа більше і транзакцій ніяких не було в цей день, що може піти не так? Так ні 22-го числа була транзакція списання коштів і вони вирішили її провести 24го причому гроші списати не з основного рахунку, а з додаткового. Так брєд, спробую пояснити їхню відповідь на пальцях. 22го я перевів з монобанку на агріколь умовні 10грн, витратив в магазині 10грн. Все. Але вони цю операцію по рахунку проводять 24го, бачать що на моєму основному рахунку не вистачає і беруть частину з додоткового. Потім 25го розуміючи що списали гроші не вірно повертають мені ті кошти що були списані з додаткового рахунку, але не на додатковий рахунок, а на основний.
Я цього звичайно не підозрюю бачу в мобільному додатку залишок на основному рахунку і витрачаю його, бо це ж мої кошти.
А потім з’ясовується що в зібраних коштах не вистачає певної суми, яку я звичайно покладу туди де вона має бути. АЛЕ чому через недосконалість процесів у банку я маю потрапляти в такі ситуації?

До речі це вже другий випадок ускладнення життя клієнтів при проведенні елементарних процедур.
Минулого разу ми також збирали кошти на мою картку. А потім я перевів всю суму на картку монобанку колезі якому збирали. Так от через деякий час з мене списується комісія в 0,5% відсотка від суми переводу (прийшлося покрити цю комісію з власних коштів, бо картка тоді ще й в мінус пішла). В чому проблема вказувати зразу суму комісії при транзакції загадка для мене (потім після моєї скарги вони це виправили, але мені від того не легше). До цього я мільйон разів переводив власні кошти з дебетової картки агріколя на дебетову картку монобанку і комісії не було. На моє питання якого біса банк не повідомляє про зміну правил повідомленнями в тому ж мобільному додатку СА+ мені відповіли що опублікували їх на сайті. Ну мені робити ж нема чого щоб на постійній основі їх сайт перечитувати. А в додаток сповіщеннми ми вам надішлимо рекламу, а не зміни в умовах обслуговування, які банк змінив в односторонньому порядку.

На будь які заперечення і обурення в банку звичайно знайдеться пункт договору на який ви погодилися при відкритті рахунку. Але це не клієнтоорієнтовність.

На додачу можу ще додати що при моїй розмові зі службою підтримки, а саме Ігорем Славніцьким він звичайно наче все пояснив з точки зору банку, але при розмові нервував підвищуючи тон. В мене відчуття після розмови наче якийсь клієнт-баран телефонує в службу підтримки і вимагає пояснити, чому так, а ми ж в кол центрі так класно каву пили до цього.

Вишенькою на торті було те що коли я залишив скаргу і попросив надати мені відповідь письмову. Виявилося що зробити це я можу тільки прийшовши в відділення не дивлячись на те що банк мене ідентифікував як клієнта. Тобто вести розмову по телефону про рух моїх коштів ми можемо, а щоб отримати письмову відповідь то тільки через письмову заяву?! Ок. Надайте відповідь на мою електронну пошту, яку я вказав коли відкривав рахунок. Тут мене взагалі убило, ми це може зробимо, а може і не зробимо то вже як заманеться співробітнику що буде розглядати скаргу.
Aleks345 20 января 2023, 17:22
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Слободская, 49
Банк вводить клієнтів в оману, і з цим зустрічався багато разів у цьому банку.
Коли відкривали рахунок то запевняли, що можу знімати будь-яку суму в інших банках, адже їх банкоматів у м. Запоріжжі дуже мало (але з’ясувалося, що можу за своїм тарифом знімати не більше 20 тис).
Звертаючись на гарячу лінію у жовтні 2022, перебуваючи у іншому місті де відсутні банкомати цього банку, попросив надати допомогу у зняті коштів, так щоб було без комісії, адже навіть перекидання коштів з карти на карту стягує 0,5%. Мені допомогли усе чудово, підказали у які банкомати можу дістатись, але через 3 дні з мене було знято 45 гривень за зняття коштів. Вони зняли кошти за кожну транзакцію по 10 грн. і за перегляд балансу 5 грн. У банку свідомо надають хибні відомості.
Більшість не розуміє формату роботи банку у якому вони працюють, не можуть надати чітку інформацію, щодо комісій.
У банку спілкуються здебільшого російською мовою.
lyblygutia 5 января 2023, 14:43
Ні в якому разі не звертайтесь в даний банк.
Корпекс просто жахлива програма, не всі платежі проводить, додзвонитися на лінію обслуговування нереально, щось зробити нереально.
Всюди потрібно 100500 папірців.
Минфин
Ответ администратора
7 января 2023, 10:25
Відгук не зарахований (на 07.01.2023).
Oleksii Alexey 30 декабря 2022, 11:39
Хочу открыть депозит в банке« Креди агриколь».
Сотрудницы банка в Хортицком жилмассиве, говорили, что открывают депозит только до 11.00.
Но с 09.00 до 11.00 либо нет света, либо тревога.
Целый декабрь месяц 2022 я ходил в отделение, чтобы открыть депозит.
И вот 30 декабря 2022 года в 10.00 закончилась тревога и есть свет.
Одна сотрудница сидит без дела, клиентов нет.
Я сказал, что хочу открыть депозит!
Мне в ответ: «А, Вы, записаны?»
Оформить мне депозит отказалась, так как я не записан и она ждёт клиента, которого нет!
Я целый месяц ходил в банк «Кредиагриколь», чтобы записаться в очередь?
Ранее мне дали визитку, чтобы я зря не ходил месяцами в вечно закрытое отделение в Хортицком жилмасиве, в городе Запорожье.
А о том, что ещё нужно записываться в очередь не говорили!
Почему сотрудники банка второго отделения города Запорожья издеваются над вкладчиками, которые хотят открыть депозит?
Когда прекратят издеваться над вкладчиками и начнут открывать депозиты?
Ils2018 21 декабря 2022, 17:44
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 9
Прохання розібратися з тим, що банк вводить в оману клієнтів. В мене преміум пакет, однак за весь період часу банк так і не виконовав умови, які він прописав. Вже 2 місяць не відповідають на мої запити, щоб надали відповідь скільки разів було моїх звернень, щоб банк виконав нарешті умови.
Прохання НБУ перевірити банк на дотримання умов та неправомірне списання абонплати по карті.
cobifev 18 декабря 2022, 17:44
Була картка банку, але її термін вичерпано. Думав перевипустити, але віділення працюють з 9 до 17 — з роботою ніяк не зручно їхати на інший край міста, не вихідний же брати! Думав зробити це онлайн, бо потрібен лише перевипуск, я ж ідентифікований — в контакт центрі сказали приходити…Ну таке… В цілому карткою актино не користувався, але працювала… Лише комісії у них як для мене зависокі… моно значно вигідніше… Жирний плюс віж мене — що пішли в березні з росії… а так європейский банк — дорого, довго, надійно))))) Зараз багато хто зрозумів, що сервіс українських банків — це просто топ в зрівняннні з іншии)
VictorR 8 ноября 2022, 17:40
Клієнт банку десять років.
Що я можу сказати? Скільки йому там років? От на стільки в нього і якість процесів, як було 100років тому.

Ситуація. Прив’язав картку для оплати You Tube Premium, постійні відмови при оплаті (всі ліміти вимкнув у застосунку), подзвонив на гарячу лінію сказали що їхня внутрішня проблема була, наче виправили. Проблема залишилася. Дзвоню ще раз, мені вже по іншому відповідають, наче в застосунку можна виключити ліміти тільки по Україні, а для вимкнення лімітів оплати послуг за кордон треба дзвонити на гарячу лінію. А я що робив перед цим?!
Вирішив питання сам- підвязав під гугл картку моно))

Інша ситуація. Оплатив товар на сайті в Україні. Передзвонили- кажуть немає в наявності. Ок буває. Гроші не повертаються і не повертаються. Дзвоню в магазин- все перерахували. Дзвоню в банк, вам все повернули тиждень тому. Ок. Як я можу це побачити- ніяк. У виписці це не відображається. Побачити ви цого неможете. Взагалі Ви мали побачити що кошти повернулися. Тобто я сам винен що не відслідковую кожню гривню в голові, скільки було, скільки стало… А хіба не для цього історія транзакцій!!!

Висновок СА+ недороблений застосунок, компетенція консутантів на 3-.
OksanaBuzuluk 8 ноября 2022, 11:09
мій рахунок ФОП було заблоковано без попередження і оголошення причин. Побачити це у CABiNET неможливо. Я дізналась про це намагаючись перевести кошти з рахунку ФОП на особовий рахунок.
Разом з менеджером встановили можливу причину блокування і направили всі необхідні документи в головний офіс. Відповіді немає вже 8 робочих днів.
Тепер емоції — я впо і разом зі мною ще проживає сім«я з дітьми, мої довоєнні друзі, яким я намагаюсь допомогати. І що робить банк? забирає и мене гроші навіть без пояснень ще й вибудовує навколо непробивну стіну. Навіть звертатись невідомо куди.
belera 7 ноября 2022, 10:47
Банк відпомив в відкривання соціального рахунку для дитини інваліда, також відмовилися дати пояснення. Служби безпеки банку не сподобалися дані супруга і вони відмовили йому в відкриванні рахунку. Ми запросили в пісьмовому вигляді пояснення цього відмовлення, чим саме руководствується банк, але нам відповіли що банк нікому нічого не пояснює. Адже ж це соціальний рахунок — вони не мають право в ньому відмовляти без дуже серьйозних пояснень. В нас не має ні боргів, нічого. До тогож в супруга є відкритий рахунок по якому не було ніколи запитань. Чи правомірно що банк відмповляє в соціальному рахунку? Це ж шахрайство. Одне діло коли фіз ліца рахунок — а тут соціальний рахунок на дитину. Я ні кому не раджу цей банк і будемо закривати всі свої рахунки — цей банк шахраїв і дуже сподіваюсь що візмуться за всі незаконні дії банків і оштрафують їх.
wdb463 4 ноября 2022, 1:24
Працівницки у відділеннях окрім того, що абсолютно некомпетентні, так ще й «відморожені» за поведінкою своєю. Відповідь на лист електронною поштою займає щонайменше декілька днів (та й те тільки після скарги на гарячу лінію), не кажучи вже про якісь нагальніші операції. Досвід співпраці з 24-м відділенням у Києві змусив перейти до 15-го відділення. Відношення те саме — нічого не змінилось. Тим часом на гарячій лінії з обслуговування корпоративних клієнтів працівники реагують доволі оперативно і, що найголовніше, завжди проявляють чемність і повагу (на відміну від працівників відділень). Складається враження, що структура Креді Агріколь в Україні вибудована таким чином, що права рука не знає що робить ліва. Декларації про «особистих приватних менеджерів» VIP пакетів просто пустий звук, на них можете навіть не розраховувати. Керівники відділень — та сама історія, на компетентні рішення по своїм питанням можете не розраховувати.
Kamchatnaya 23 октября 2022, 18:32
Я з Покровська Донецької області. Колись у місті було відділення Кредіагриколь. Мама помилково зайшла саме до цього банку, щоб відкрити картку для отримання пенсії.
Під час війни банк виїхав, картку відкрили у Ощаді. А от із Кредіагриколь приходили смс про зняття 10 грн кожного місяця. Коли я запитала, яким чином закрити картку, ніякої процедури онлайн закриття не існує. Тобто бабуся повинна зареєструватися в електронній пошті, роздрукувати угоду, підписати і відправити до банка. Якщо зважати на те, що з нашого міста більшість контор повиїзжало, їй потрібно пройти сім кіл. Я все зроблю для матері.
Але які ж вони бюрократи. Причому поки не отримають заяву про закриття рахунку, кошти будуть списувати.
Це останній банк, куди я буду звертатися у випадку вибору. Все робиться для банку, а не для клієнта. Оцінку якщо можливо поставила б нуль.

Курс валют в Креди Агриколь Банке

EUR 42 42.95

Курс валют в Креди Агриколь Банке

EUR 42 42.95
Главная / Банки Украины 🏦 / Креди Агриколь Банк 💰 / Отзывы о Креди Агриколь Банке 📝