abee abee
18 ноября 2016, 12:36
Я клієнт КредіАгріколь вже 3 роки. Брала один раз у них кредит і погасила вчасно, навіть трохи раніше. Днями потрібно було терміново знову взяти кредит і зважилася ще раз звернутися до КредіАгріколь, так як ніби все було добре. Але вони раптом мені відмовили, та ще у хамовитого тоні!!! Час морочили голову запитаннями и в решті відмовили. Хоча навідь не відправляли ніякого запиту до головного офісу. Я поїхала в інше що знаходиться на вул. І. Франка. Там мені сказали що відправлять запит і подзвонять мені або надішлють смс. Ні смс, ні дзвінка я так і не отримала. Дуже розчарована банком. Буду переходити в інший банк раз не цінують своїх клієнтів!

Credit Agricole Ukraine
Credit Agricole Ukraine
21 ноября 2016, 17:54
Доброго дня, шановний клієнте!

Дякує за Ваш відгук.

Для того, щоб ми змогли детально розібратися у описаній Вами ситуації, будь ласка, повідомите нам додаткову інформацію: Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, а також адресу відділення Банку, до якого Ви звертались.
Додаткову інформацію Ви можете написати нам у приватному повідомлені або зателефонувати
до Інформаційного центру 0 800 30 5555.
Завчасно приносимо щирі вибачення за незручність та бажаємо вдалого завершення дня!

З повагою, Команда Банку!