Хочу назад свої гроші!!!!!!!!!!

maryanam 16 июня 2014, 13:36
З 3 квітня намагаюсь забрати свій депозит:((( Спочатку годували обіцянками, що наступного тижня настане «покращення» і всі гроші віддадуть. Потім я прокинулась і почала забирати по 20 доларів в день ( і то не завжди). Вже і заяву писала, що терміново потрібні гроші на оздоровлення дитини-інваліда. Безрезультатно… І от середина червня, вже збираємось писати колективну скаргу в НБУ… Хто зі Львова? Приєднуйтесь…

Valdemar1987
Valdemar1987
16 июня 2014, 15:18
Ще дуже не скоро Ви і ми отримаємо наші кошти з цієї кантори, адже банк-банкрот і вже невиплачує ні зарплат ні пенсій ні % по вкладам, а про повернення вкладів залишається лише мріяти. Керівництво НБУ на чолі з Кубівом виявились шахраями і такою ж бандою як попередники, всі беруть тотально хабарі і ціленеправлено ігнорують скарги вкладників щодо порушення закону даним банком, як наслідок ні про яку тимчасову адміністрацію мова не йде. Існує лише один вихід отримати свої кошти — це пікети і акції під нбу і офісом CCB, новий Майдан не за горами…
pasha90
pasha90
16 июня 2014, 19:56
Ребята, давайте только в политику руки не сунуть, не будет толку если мы будем обсуждать полит. лидеров. Кстати, кто-то получал уже ответ на скаргу в НБУ?
16 июня 2014, 20:44
Подала сегодня иск в суд. О результатах сообщу.
SashaLviv
SashaLviv
16 июня 2014, 20:49
Отримував відповідь від НБУ, написано багато чого на дві сторінки А4, сенс відповіді подавати в суд, і все, що НБУ може допомогти.
17 июня 2014, 2:24
Аналогічно отримав відповідь від нбу.
а також відповідь з банку по першій заяві, де вони що їм потрібна більш повна відповідь, просять уточнити номер рахунку або номер договору про який йдеться.
Таке враження що у мене там тисяча договорів і вони по ним усім невиконали своїх обовязків… вищої міри нахабства я небачив, ще залишається суд міліція та телебачення іншого виходу немає.

також мені було запропоновано перевести мої гроші у інших банк за реквізитами з комісією в 3.5%, а чому 3.5%, а не 35% чи 135%
Юрій Хмелюк
Юрій Хмелюк
17 июня 2014, 10:50
Приєднаюсь до скарги в НБУ. Прошу зателефонувати 067 672 83 15.
17 июня 2014, 12:20
2 Юрій Хмелюк

була ініативна група осіб ще як у травні (близько 20) написано колективну заяву можете до неї долучитися якщо ні то організовувати потрібно мітигн разом з телебаченням працівники банку мабуть будуть вдячні за безкоштовну рекламу свого «найстабільнішого найнадійнішого най най» неплатіжездатного банку…
Fatum
Fatum
17 июня 2014, 17:27
От инициативной группы недавно была последняя информация, что вопрос еще на рассмотрении в нбу.
14 июля 2014, 1:14
Тоді потрібно пришвидшити процес, самим закрити банк і заставити нбу ліквідувати його, а фонду гарантування виплатити борги людям
14 июля 2014, 17:52
Получила письмо на электронку от ССВ!
«Уважаемые клиенты!
Каждый из нас наблюдает повышенный эмоциональный фон во всех сферах деятельности страны. Однако, хотим заверить вас, что руководство и сотрудники CityCommerce Bank продуктивно работают над стабилизацией ситуации. Более того, Национальный банк Украины имеет все ресурсы и подтвердил готовность поддерживать все сегменты денежно-кредитного рынка для обеспечения стабильности и нивелирования возможных рисков.
Обращаем ваше внимание, что некоторое время отделения банка будут работать с 10.30 до 15.30.
Приносим свои извинения за временные неудобства и просим вас не поддаваться паническим настроениям. А также выражаем благодарность всем тем, кто проявляет здравый смысл, и взвешенно оценивает сложившуюся ситуацию»