результат розмови з в.о. керівника відділення м.Львів

vik85 vik85
16 мая 2014, 02:04
було запропоновано
підписати дуже невигідний договір на вимогу заднім числом, зокрема який містить пункт, що підписавши даний договір вкладник погоджується, що всі попередні листування, скарги вважати недійсними.
запропоновано відкрити строковий депозит так як по договору на вимогу нараховують лише 5% текст договору також максимально виписаний з правами банку

мною було повідомлено що я звернувся в прокуратуру та НБУ та готуюсь до цивільного позову за місцем прописки (наскільки мені відомо вразі неявки представника банку у суд вперше, суд призначить слухання на іншу дату уже без представника сторони відповідача де прийме рішення)

Snjatozara
Я теж за!
clusic
clusic
19 мая 2014, 13:02
Доброго дня! депозит у 36 відділенні закінчується 10 червня, але вже травневі відсотки не виплатили, посилаючись на те, що коштів їм зовсім не завозять.Ящо Ви організовуєте якісь спільні листи чи акції, то прошу дзвонти мені 050 3170305.я хотів заяву писати спочатку сам, але бачу, що краще колективно.
vik85
vik85
20 мая 2014, 01:13
КАРА ГОСПОДНЯ, львів
Верховная Рада на сегодняшнем пленарном заседании рассмотрит законопроект №2202, предусматривающий введение уплаты банками пени за несвоевременный возврат клиентам вкладов (депозитов) в размере 1% от суммы просроченного вклада за каждый день просрочки, пишет lb.ua.