Провірена інформація!! Повірте мені,бо я такий як і Ви

opelm opelm
28 октября 2014, 15:01
Хочу всіх заспокоїти, хто є вкладчиком банку Капітал, бо сам на протізі 15 років є вкладчиком цього Банку, і сумма для мене багата -10 тисяч дол сша. Дуже занепокоєний станом банку, звертався до всіх контроліруючих органів і отримав таку відповідь, якій довіряю
інформація з посиланням на першого заступника глави ДФСУ Володимира Хоменка про ліквідацію схеми ухилення від сплати податків, з якою пов’язують ряд банків, серед яких згадується і банк Капітал.
В зв’язку з цим офіційно заявляємо, що надана інформація не відповідає дійсності. Банк виконує банківські операції згідно з ліцензією НБУ № 122 від 24.10.2011 в рамках чинного законодавства. До діяльності банку не пред’являлись звинувачення ні з боку підрозділів Державної фіскальної служби, ні з боку інших правоохоронних органів.
Відділення та філії банку працюють в звичайному режимі. Банк є соціально-орієнтованою фінансовою установою, яка надає весь спектр банківських послуг, обслуговує соціальні проекти в багатьох регіонах України. В своїй діяльності ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» неухильно дотримується вимог законодавства України.
В зв’язку з цим просимо прийняти дану заяву до відома та опублікувати позицію