чому вкладників водять за ніс

bandera123 12 апреля 2014, 21:51
хто точно знає, через який термін після об*явленя банку неплатоспроможним повинні почати виплати ФГВ??? в мене є інформація що через місяць. якщо ттак — то чому НОВА ВЛАДА НА ЧОЛІ З АРСЕНІЙОМ ПЕТРОВИЧОМ правлять по старому — обманюють народ. не за те вмирали на майдані наші хлопці
закликаю всіх вкладників до активних дій.
київ далеко і не всі зможуть доїхати а от виступити з пікетами пі місцевими банками — це реально, але треба домовитись в який день щоб акція була потужною.
виступаємо за кровно зароблені!!!
ПРОПОНУЮ 23 КВІТНЯ В РАЗІ НЕВИПЛАТ ВИЙТИ ПІД МІСЦЕВІ ФІЛІЇ БББ!!! прошу підтримати СЛАВА УКРАЇНІ!!!

vkladchikkiev
vkladchikkiev
13 апреля 2014, 20:34
Абсолютно з вами згоден! Давайте пікетувати з 23 квітня філії БББ банку на місцях. В Києві у нас є підтримка в 30-40 чоловік. Довайте об'єднуватися!!! Невідомо коли нам повернуть наші кровно зароблені гроші, до того часу, іх зжере інфляція, та курс. Тому закликаю всіх небайдужих та активних вкладників цього банку, давайте об'єднуватись, та 23 квітня виходити з пікетами.
14 апреля 2014, 9:15
После объявления банком неплатежеспособным НЕТ НИКАКОГО обязательного срока, в течение которого должны начать выплаты! Почитайте Закон и успокойтесь. А вот в случае ликвидации — должны начать выплаты через 7 дней.
15 апреля 2014, 9:59
Не ждать ни 22, ни 23 апреля. Если сегодня не появится информация о банке-агенте, немедленно реагировать и выходить под Фонд, под Нац банк! Потому что это очевидно, что водят за нос.
А вот советчикам, почитать литературу и успокоиться, предлагаю сидеть в библиотеке.
15 апреля 2014, 10:01
А если появится? :)
15 апреля 2014, 21:55
І що, з'явились, розумнику? Я так розумію, не можуть узгодити величину відкату із банком-агентом от і переливають із пустого в порожнє. Скаргу в адмінсуд на бездіяльність фонду!!! Тоді може заворушаться…
16 апреля 2014, 8:53
Что Вам даёт информация о названии банка-агента?
16 апреля 2014, 17:48
Димон, а где высобираетесь забирать вклад?
17 апреля 2014, 8:48
В банке-агенте, где ж еще :) Странный вопрос.
17 апреля 2014, 11:02
Ну так от, розумнику. ФГВ обіцяють розпочати виплати із 23 квітня, але не говорять через який банк-агент такі виплати будуть робити. Чого варта така обіцянка? Анічого не варта.
Тому Ваше питання «що Вам дає інформація про назву банка-агента» як мінімум недолуге.
Особисто у мене 25 квітня засідання з розгляду справи про стягнення із БББ суми, яка була на рахунку. Можу поділитись позовною :)
Якщо до того часу повернуть гроші — добре, лишається відкритим питання відшкодування моральної шкоди, 3% річних, інфляційних та відсотків за період невиконання свого зобов'язання банком.
17 апреля 2014, 11:19
Странные какие-то выводы :) А что мешает Фонду Вас кинуть, даже, если будет название банка-агента? :) Захотят — передумают и Вас не спросят.
Так что информация, а точнее ее отсутствие, названия банка-агента никак не влияет на выполнение общения начать выплаты 23 апреля. Ну назовут его хоть 22 апреля, какая разница? Вы все равно раньше, чем 23 не получите.
natalipb11
natalipb11
13 мая 2014, 22:27
Подскажите как правильно иск написать, у меня срок договора вклада истек, но денюжку не спешат мне отдавать :(
14 мая 2014, 9:08
А Вы вообще в курсе, что в банке временная администрация? И что выплачивают депозиты в порядке очереди?