ВХОД
Вернуться
Банк Восток
Меню
на сегодня
Покупка Продажа
26.400 26.600 11:10
28.400 28.500 11:00
0.3900 0.4100 11:10

Хоум Кредит Банк - горячая линия

Задать вопрос
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
Vova777333123
Vova777333123
17 ноября 2016, 22:43
Вова, Киев
Національний банк закінчив перевірку операцій із пов'язаними особами 58 банків 15.11.2016 прес-реліз https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=39499792&cat_id=55838

Звертаюсь до Вас із проханням надати роз’яснення з приводу пов’язаних осіб, оскільки це питання потребує детального тлумачення, адже кожен працівник банку та його родичі та однофамільці можуть бути пов’язаними особами, так чи інакше.
Прошу надати відповіді ситуаціям: підлягають чи не підлягать зазначені вкладники, виплаті коштів через ФГВФО у разі ліквідації банку:
1) Клієнт обслуговується в банку на індивідуальних умовах по депозитній угоді та є родичем Голови правління;
2) Клієнт обслуговується в банку на загальних умовах по депозитнії угоді та є родичем Голови правління;
3) Клієнт ПАТ «Восток» обслуговується в одному із відділень, а саме оформив депозит на загальних умовах, а його родич є одним із перелічених осіб ПАТ «Восток»:
— голова правління;
— члени Правління банку;
— радник з економічних питань;
— керівник служби безпеки;
— начальник юридичного відділу;
— начальник менеджменту;
— начальник маркетингу;
— начальник відділення;
— начальник по обслуговуванню фізичних осіб;
-начальник по обслуговуванню юридичного відділу;
— керівник філії;
— начальник безбалансового відділення;
— в.о. начальника відділення;
— т.в.о. начальника відділення;
— заступник начальника відділення;
— касир.
Додаткові питання до вищезазначених ситуацій:
3.1.Чи отримає клієнт, зазначений у п.1-3 кошти через ФГВФО, якщо клієнт обслуговувався на загальних умовах?
3.2.Чи відноситься клієнт (п.1-3) до пов’язаних осіб?
3.3.Чи відноситься клієнт (п.1-3) до пов’язаних осіб, якщо клієнт не знав де працює його родич?
3.4.В яких випадках клієнт не отримує кошти через ФГВФО, в разі лік
Vova777333123
Vova777333123
17 ноября 2016, 22:43
Вова, Киев
3.4.В яких випадках клієнт не отримує кошти через ФГВФО, в разі ліквідації банку, враховуючи вищеописані ситуації?
3.5.В разі, якщо клієнт (п.1-3) обслуговується в одному відділенні, а одна із перелічених осіб в п.3 іншому, чи потрібно розголошувати комерційну таємницю тій чи іншій особі, враховуючи негативні наслідки, які можуть виникнути в подальшому, а саме можливе неотримання коштів через ФГВФО?
4) НБУ, як контролюючий орган, забов’язує банки оприлюднювати список пов’язаних осіб з банком, щоб клієнти могли орієнтуватись, чи потрібно їм вкладати кошти в той чи інший банк? Якщо так, в яких банках даний список вже існує і де з ним можна ознайомитись?
5) НБУ, як контролюючий орган, відслідковує шаблони банківських договорів? Якщо в депозитному договорі не було пункту про пов’язаних осіб і клієнт був неповідомлений, чи підпадає він під виплату по ФГВФО.
6) Чи повинен банк повідомляти клієнта, про те що він належить до пов’язоних осіб?
7) На офіційному сайті НБУ міститься наступна інформація:
«ПОВ’ЯЗАНА ОСОБА (related party) – фізична особа, яка за своїм службовим статусом, родинними зв’язками або майновим станом пов’язана з діяльністю та управлінням банком і може одержати певні матеріальні переваги в процесі виконання банком своїх функцій.
П.о. можуть бути: 1) керівники банку; 2) власники істотної участі в банку; 3) близькі родичі, чоловік, жінка, діти, батьки керівника або власника істотної участі в банку; 4) афілійовані особи банку, керівники та власники істотної участі в афілійованих особах, а також їх близькі родичі.»

Чи належить клієнт до пов’язаной особи, в разі якщо він обслуговується на загальних умовах, і чи він отримує кошти в разі ліквідації через ФГВФО?
380633066855
виталий шевчук
14 октября 2016, 10:04
виталий, черкассы
мне должны востановить карточку зарплатную, можно узнать готова ли она?
01117229
Алинка Гузева
13 сентября 2016, 15:13
Алинка, Украина, Лебедин
Добрый день! Мне сегодня утром из банка Аваль перечислили деньги на карту банка Восток, а денег на карте нет.Когда они прейдут и почему их еще нет?
Luidmyla
Людмила Гайструк
15 августа 2016, 23:04
Людмила, Одеса
При зачислении заработной платы на карту Банка «Восток», сумма остатка на карте уменьшилась на треть перечисления, при моём звонке в местное отделение банка, которое её выдало и делало зачисления мне ничего не могли пояснить, при звонке на гарячую линию то же самое- молчание и обещание разобраться, почему часть перечисленных средств мне недоступна и на карту не зачислена.
Как вообще такое возможно?
Tatyana102016
Tatyana102016
10 апреля 2016, 19:14
Татьяна, Киев
Сегодня хотела снять 500грн в банкомате Правексбанка. Смс о снятии денег пришла, чек тоже подтвердил, что деньги выдались, но денег я не получила. Подскажите, что мне делать?
OXI1977
Оксана Юрченко
25 февраля 2016, 00:05
Оксана, Киев
Добрый день.Моя карта сломалась.Как мне получить новую? Мне предварительно нужно ее заказать или можно приехать в ваш банк и сразу ее получить?
jevjik
jevjik
20 ноября 2015, 16:10
Наталья, Мариуполь
Добрый день как я могу оформиить накопилку?
Vladmir
Владимир Яковенко
7 января 2015, 11:25
Владимир, Одесса
Здравствуйте! Меня интересует открытие депозита с конвертацией валюты с гривны в доллары или евро и по какому курсу на сегодняшний день!
baltadzhi00
baltadzhi00
12 декабря 2014, 14:42
Донецк
С какими банками сотрудничает Дельта Банк?
И какие суммы можно снять, нужно ли за ранние заказывать деньги?
nkalaur
nkalaur
18 января 2014, 22:48
Когда я получала зарплатную картку вашего банка. Представителем банка быо сказано что на карку начисляеться пять процентов годовых на остаток. Стоит ли ждать данные проценты
karina117
karina117
14 января 2014, 15:04
Люба
В 2007 — 2008, році я працювала в Хоум Кредит Банку(далі я взяла декретну відпустку до 2011 р), в 2007 році я проходила навчання в центральному офісі вашого банку в Дніпропетровську, скажіть чи можу я отримати документ який підтверджує моє навчання у вас? Якщо так, то я надам вам свої дані і адресу. Чекаю відповіді. Дякую!
vovan196508
vovan196508
4 июля 2013, 11:12
Владимир, Чернигов
Доброго времени суток! Как оплатить последний платёж по одному из кредитных договоров в банке Хоум Кредит в Чернигове, если я кредит брал в России? Спасибо!
astapova
astapova
4 июня 2013, 17:48
123, Константиновка Донецкая обл.
Могу ли я взять кредит, находясь в декретном отпуске? До декрета я официально работала.
eana
eana
7 марта 2013, 09:45
банк на ул.Гопнера работает сегодня?
anisimova
anisimova
31 января 2013, 13:08
Кривой Рог
как узнать есть ли у нас задолженность в Home Credit bank?
У нас такая же ситуация, взяли кредит в 2008г.никто не звонил не писал ничего.а потом вот вот недавно позвонили сказали что задолженность, интересно откуда она взялась?=(((
serega1979
serega1979
9 августа 2011, 15:17
Кривой Рог
Моей жене пришло письмо от колекторской конторы, что она брала у вас кредит в 2008г., и сейчас должна 10427.40грн., кредит оформляла якобы в Днепропетровске, хотя мы живем в Кривом Роге и в Днепропетровске никогда небыли. Кредит якобы брала 22.04.2008г.За все это время от банка небыло ниодного звонка, ниодного письма, а теперь появился какой-то кредит. Я у вас брал кредит в том же 2008г. только в июне, несколько раз были просрочки, так ваши работники звонили каждый день по 10 раз, я выплатил и закрыл кредит, а как же мне могли дать кредит, если моя жена уже 3 месяца была вам должна? Хочу сказать, что если мы небрали больше кредитов, то никто вам или вашим коллекторам ничего платить небудет. Вы сами выдумываете кредиты, которые берут ваши сотрудники, а потом вешаете на людей. Наш номер кредита:2801874357 от 22.04.2008
Guseva
Guseva
7 декабря 2010, 12:49
Как узнать остаток по кредиту?
oksana
oksana
7 декабря 2010, 12:49
хочу снять деньги с кредитной карты вашего банка. сколько нужно вносить мин. платеж и какова будет переплата если снять 30000рублей
foavyt
foavyt
7 декабря 2010, 12:49
как активировать кредитную карту?
Страницы: 12
Задать вопрос
окно закроется через 20 секунд