Касири банку Аваль м.Тернополя продають долари валютчикам малошо народу.

Міша Присяжнюк 13 октября 2014, 15:20
Сьгодні хотів купити долари у Авалі зайшов у Київське відділення
вул. 15 квітня, 9 м. Тернополя якраз була інкасація у черзі вже стояли люди за зеленими коли почали продавати касирка зразу обявила що їй мало превезли тільки двом вистачить почався кіпіш ))) прийшов начальник відділення Роман бив седе в груди шо їм привезли тільки 500$ для народа решта для якихось там переказів. Врезультаті продали трьом чоловікам решту попросили покинути преміщення. Поїхав я у центральне відділення бачу доларовий квандайк переді мною жіночка в касі купляє пачку баксів і касирка разом з ними віддає їй купу ксерокопій паспортів, прошу продати мені 200$ каже вже нема і сьогодні небуде а в сосідній касі долири знову тисячами баригам продають.
13 жовтня 2014р.

magistralchimik
magistralchimik
14 октября 2014, 16:20
Писала под другим отзывом это, повторяю:
Сегодня пополняла валютный депозит и покупала на руки доллары. и для депозита и для продажи доллары были. возможно имеет значение то, что я клиент банка, для клиентов ТОЧНО доллары есть.Есть список от менеджеров. позвоните своему менеджеру и закажите доллары, на следующий день они ДЛЯ ВАС в кассе оставят. Делала так не только в этом банке, но и в других, продавали даже в таких, на которых тут сотни жалоб о задержке выдачи валютных депозитов.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Касири банку Аваль м.Тернополя продають долари валютчикам малошо народу.