Акція

Nik K 12 января 2016, 22:33
07.12.205 року Альфа банк прислав СМС мені, як власнику кредитної картки з повідомленням«Свято наближається-гроші повертаються! Повертаються 10 % за будь-які витратипо Вашій кредитній картці.»Акція була запланована з 01.12.2015 р. по 15.01. 2016 року. 10.01. я випадково в розмові з оператором банку дізнаюсь про те що акція закінчилась 31.12.2015 року. В той час, коли я оплачував карткою з 01.01. по 10.01. покупки на значну суму. Ніяких повідомлень мені у вигляді СМС не приходило про достроковому закінченню акції.
Я думаю, з таким банком мати справи не варто
13 января 2016, 13:42
Миколо, доброго дня! Згідно Правил проведення Акції та п. 5.7. Дія Акції автоматично зупіняється при перевіщенні призового фонду зазначеному в п. 5.6 даних Правил, про що Банк інформує на сайті www.alfabank.ua.

Nik K
Nik K
15 января 2016, 19:13
Альфа банк коли розпочиналася акція, про повернення витрат при покупці товарів надіслав СМС з повідомленням«Свято наближається-гроші повертаються! Повертаються 10 % за будь-які витрати по Вашій кредитній карті. Хоча повинен сказати.що 10 % це дуже умовно. адже при використанні кредитної картки знімається платежі за розрахунково- касове обслуговування та щомісячна комісія за страховий пакет. В результаті цього повернеться не 10% а всього біля 5 %.
І потім з якіхось причин, які захотів цей банк акція завершується не 15.01.2016 року а 31.12. 2015 року.А люди продовжують здійснювати покупки, думаючі що їм повернуться 10 чи то5%. Альфа банк радіє, ніяких СМС про закінчення акції не присилає клієтам.Я думаю, з таким банком мати справи більше не варто.
ViacheslaVH
ViacheslaVH
16 января 2016, 7:29
Уважаемый представитель, а где на сайте искать эту новость?

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке