pavel3435 6 ноября 2015, 9:16
Отделение по адресу: Киев, ул. Десятинная, 4/6
Доброго дня.Я неоноразово описував ситуацію, яка виникла між мною та банком.Рік написань мною звернень, в проханні розібратись в проблемі, що виникла не з моєї провини, отримував беззмістовні відписки, а не конкретні відповіді.Ситуація змусила мене звертатись цінним листом до Голови Правління Альфа-Банку.01.10.2015р відправив листа, його довго не бажали отримувати(я писав на сайт Мінфін про цю нову проблему і через 2 дні його прийняли та 29.10.2015 р отримав повідомлення про доставку).Можливо це збіг, а можливо написання на Мінфіні допомогло, тому дякую.На сьогодні 06.11.2015р поки ще немає відповіді про стан вирішення проблеми, яку мені створив банк та хочеться вірити, що Голова Правління Альфа-Банку Міхайльо Вікторія Вікторівна допоможе вирішити ці питання чесно та справедливо.Я поки не звертаюсь до суду, хоча повинен був це зробити давно, як радив мені мій адвокат та я людина неконфліктна та намагаюсь вирішити проблему цивілізованим шляхом.Я не вимагаю відшкодувань моральної компенсації від банку та коллекторських організацій, які безпідставно попсували моральний стан мені та моїм рідним, мені непотрібні чужу гроші.Я просив і прошу розібратись зі страховим платежем, який мені було нараховано загадковим шляхом(оскільки договору я не підписував) та якщо це розрахунково-касове обслуговування, як мені було повідомлено у відписках банку, прошу пояснити та розписати.які саме роз.-кас.операції входять до суми відповідного року відповідного місяця(за 2009 рік я запросив письмовими десятьма зверненнями надати мені цю інформацію 15.10.2015 р )та якщо банк прояснить що це за нарахування, то за 2010,2011.2012,2013,2014 рік автоматично буде зрозуміло, чи це страховий платіж чи це я щось не так зрозумів.Оскільки від першого мого звернення від 26.11.2014р банк не намагався допомогти розібратись в моєму питанню, а навпаки передавав по дорученню цю справу то одні то інші кол.організації- я вважаю, що маю право поцікавитись, куди було списано 15.500гр з мого рахунку за 2009-2014 р,(частина 1)
10 ноября 2015, 15:55
pavel3435, доброго дня! Інформація щодо Вашого питання відправлена в особистих повідомленнях.

6 ноября 2015, 12:15
(Частина 2) Оскільки від першого мого звернення від 26.11.2014р банк не намагався допомогти розібратись в моєму питанню, а навпаки передавав по дорученню цю справу то одні то інші кол.організації- я вважаю, що маю право поцікавитись, куди було списано 15.500гр з мого рахунку за 2009-2014 р, я не цікавлюсь чужими коштами, я цікавлюсь своїми, чи правомірно вони були списані.Маючи досить позитивну, як на мою думку, кредитну історію(достроково сплатив кредит за авто та страховий внесок за авто токож, впродовж всих років(2008-2014р)сплачував необхідні щомісячні платежі, та не міг сплачувати три місяця(за станом здоров«я) та коли звернувся у відділення, щоб повністю сплатити всю суму боргу 02.07.2014р, мене було зумисно, чи не зумисно неправдиво проінформовано про суму повної заборгованності.Я як вияснив сам з виписки, мав сплатити більшу суму від тої, що мені було повідомлено(від суми 10200гр, що я сплатив).На борг, що залишився після сплати повної суми заборгованності, з 02.07.2014 р по сь
6 ноября 2015, 12:16
.На борг, що залишився після сплати повної суми заборгованності, з 02.07.2014 р по сьогодні нархували 1700 гр штафів і т.д.Запис з працівником гар.лінії, як вияснилось через 8 місяців(нарешті було надано відповідь на дане питання, про яке я згадував у кожному зверненні) перевірити неможливо з технічних причин, а я маю сплатити обманом нарахований борг??? Я завжди був згодний на перерахунок станом на 02.07.2014 р і доплатити ту необхідну суму, що мені недоповідомили та після пояснення нарахувань страхового платежу, а саме списання 15.500гр.Можливо це банк мені винен кошти, а можливо досі я.Я НАДІЮСЬ, ЩО ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ банку прийме чесне та справедливе рішення, врахувавши щей те, що саме я вже рік намагаюсь вирішити цю проблему, мені також неприємно, що так сталось, але ж потрібно, якось прийти до логічного завершення.Мені так неприємно писати негативно стосовно Альфа-банку, та я змушений, оскільки вимагає ситуація.Хочеться ввірити, що наступний запис з мого боку на сайті Мінфін буде п
6 ноября 2015, 12:16
Мені так неприємно писати негативно стосовно Альфа-банку, та я змушений, оскільки вимагає ситуація.Хочеться ввірити, що наступний запис з мого боку на сайті Мінфін буде позитивним, я обов»язково напишу як вирішилась моя ситуація, чи існує чесність та справедливість в Альфа-Банкі.
Oleksandr Koiuda
Oleksandr Koiuda
17 мая 2016, 16:04
Ну и как, уже время прошло вагон — решили что-нибудь?

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Чекаю чесного та справедливого вирішення проблеми,яку створив мені банк від Голови Правління Альфа-Банку(част.1)