Через ваш банк втратила гроші та час!

MarinaZ 8 октября 2015, 19:22
Я є колишньою вкладницею УПБ і мала отримати в вашому банку свій депозит. Гроші планувала лишити в Альфа-банку на довгостроковий термін. Коли я прийшла отримувати свій депозит до відділення Альфа-банку в м. Київ, вул. Московська, 46/2, мені відмовили в видачі моїх грошей через те, що в період введення тимчасової адміністрації мною було змінено прізвище (у зв'язку з одруженням). Співробітники цього відділення зовсім НЕ попередили мене про процедурні дії, які я мала б зробити для того, щоб отримати свої гроші, а саме: про те, що я маю звернутись до УПБ і Фонду гарантування замовним листом зі своїми данними для зміни мого прізвища в реєстрах. Замість цього вони лише попрохали принести довідку про зміну паспорту та новий паспорт. Але коли я прийшла до іншого відділення, мене ошелешили тим, що… цього, як виявилось, зовсім недостатньо. Чого ж менеджери і директор відділення на вул. Московська вчасно не проінформували мене про це? Було втрачено час! Через це я НЕ отримаю тепер гроші в період, визначений для виплат Фондом гарантування, НЕ лишу їх в Альфа-банку і втрачу біля 5000 тисяч гривень, які я отримала б за два місяці, що мої кошти лежали б на депозиті. А ВСЕ ЦЕ ЧЕРЕЗ НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ ТА ІНЕРТНІСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ У ВАШОМУ БАНКУ! Я втратила час, я понесла моральні та матеріальні збитки через їх непрофесіоналізм!
12 октября 2015, 11:55
Marina, доброго дня! Якщо Клієнт змінив прізвище, ім'я та по батькові, змінено номер паспорта і т.д., то Клієнт для отримання відшкодування в Альфа-Банку може:
— надати довідку про зміну паспорта, яку можна взяти в паспортному столі;
— (якщо немає документа) звернутися в банк, в якому був оформлений вклад, для внесення змін до реєстру про отримання відшкодування. Банку направить уточнення до Фонду. Фонд передає оновлення в Альфа-Банк.
Полезный комментарий
sandmod 11 октября 2015, 23:40
А чего самой было заранее не уточнить информацию? вам тут правильно написали: вы не маленькая девочка и банк не обязан за вами бегать.
у меня был подобный случай: вместо буквы Є в моей фамилии стояла буква Е и мне тоже не выдали деньги. я тоже набегалась и банк не виню (речь не про альфу), потому как в самом фонде не знали куда мне идти… А Вы, зная свою ситуацию, заранее должны были позвонить везде и все узнать САМИ, так что банк тут ни при чем

paulball
paulball
11 октября 2015, 12:23
А сами почему с вопросом не разобрались, когда фамилию меняли? вы же поди не девочка в детском саду, знаете что всякое действие влечет за собой последствия. А у нас в стране, и это вы тоже знать должны, никто никому ничего не должен, такова она жизнь
sandmod
sandmod
11 октября 2015, 23:40
Полезный комментарий

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Через ваш банк втратила гроші та час!