Кредит

saevychmariia15 saevychmariia15
25 сентября 2015, 18:18
Доброго вечора! ЛЮДИ ДОБРІ, пишу з лікарні куди попала з нервовим зривом, коли почула інформацію по своєму кредиту. Цього тижня зайшла у відділення, щоб у касі заплатити останній внесок, де представник сказала, що не обовязкоово має бути платіж у касі. Взяла мій паспорт, щось подивилась по базі і говоритьл"Інформацію по вас не бачу", я подумала, що переплатила! АЖ тут дає мені листочок з київським стаціонарним номером і каже «телефонуйте за цим номером» ваш договір переданий у колекторську компанію. Після двох років сплати кредиту (сума 7000грн), мені голос у телефо говорить «ВИ МАЄТЕ ЗАБОРГОВАНІСТЬ 4000ГРН». ЦЕ невміщається ні в моїй головіц, ні вголові моїх знайомих! Получається я маю заплатити ще один кредит, вибачте, але я не маю грошей і тим більше такої суми!!! ЗВІДКИ НАЗБИРУЄТЬСЯ ТАКА СУМА??????? Попри те, що сплачувала більшу суму ніж потрібно було.
P.S. мала кредит у 2-х банках і ні один мені ніяких таких заборгованостей не сказав, що сплати були і з затримкою, ба навіть більше віддав переплачені гроші в сумі 250грн.)
Альфа-Банк
28 сентября 2015, 11:46
saevychmariia15, добрый день! Пришлите на info_client@alfabank.kiev.ua номер Вашего договора со ссылкой на это сообщение, мы проверим информацию по вопросу.