Некомпетентність та непривітність працівників альфа-банку у Львові

Tkachuk2012 Tkachuk2012
28 августа 2015, 10:31
доброго дня!
Хотілося б звернутися до керівників відділень альфа-банку у Місті Львові, особливо відділення по вул. Грушевського! Уважно дивіться і уважно приглядайтеся до осіб, яких берете на роботу, оскільки через некомпетентних та непривітних, хамовитих осіб, особливо жіночої статі, похитується репутація банку, відповідно звертатися до банку з такими працівниками не має бажання і відповідно клієнт, керуючись принципами та амбіціями, буде звертатися до іншого банку і не буде радити ваш банк та щей відгукуватиметься негативно! У мене особисто стався випадок, який штовхав мене скаржитися на працівника вашого банку, проте краще нехай йде на інші руки, як то кажуть! Відгук негативний!
Альфа-Банк
28 августа 2015, 10:56
Tkachuk2012, доброго дня! Надішліть на info_client@alfabank.kiev.ua дату і час Вашого візиту до відділення, а також деталі по ситуації — ми проведемо роботу з співробітником.

saevychmariia15
saevychmariia15
23 сентября 2015, 19:45
Люди добрі, допожіть будь ласка, бо в мене нервовий зрив. Вчора ходила у відділення, щоб зробити останній платіж по графіку і по договору, на що мені у відділенні дала київський номер і сказала, що мої документи передано у колекторську компанію. Подзвонивши туди мені сказали, що я маю ще заплатити 4000грн (штрафні санкції якісь), то скільки часу мені не треба було платити, щоб набігла така сума?????????????????????? І друге питання — куди тоді пішля гроші які я платила і навіть більшу суму ніж було потрібно????????????? Це получається з мене хочуть здерти ще один кредит???????????????????????