ЧОМУ НЕМА ВІДПОВІДІ НА МОЄ ЗАПИТАННЯ????

Василь Шваля Василь Шваля
29 июня 2015, 21:48
Доброго дня. Я є вкладником "ІмексБанку". Післявчора 24.06.2015 я отримав смс повідомлення на свій мобільний номер від Альфа Банку. В ньому йшлося про те, що Альфа Банк виступає в якості агента щодо питання повернення депозиту. За іформацію, звісно, велике спасибі. Все то добре, але
ФГВФО не врахував що багато вкладників працюють за кордоном.
Прошу Вас, допомогти мені у вирішенні питання щодо повернення вкладу. Зараз я знаходжуся на території Іспанії, і буду тут аж до березня 2016 року. Але тим не менше, матиму відпустку в серпні. Тобто, фізично буду на Україні з 9-25 серпня. Що мені робити в цій ситуації, як забрати вклад? Чи як завжди гроші пропадуть.
ЯК ЗАБРАТИ ДЕПОЗИТ?
Альфа-Банк
30 июня 2015, 09:41
Василь, доброго дня! Як ми повідомляли раніше, згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті ФГВФО, виплати будуть здійснюватися Альфа-Банком до 15.07.2015:www.fg.gov.ua/news/fond-garantuvannya-vkladiv-fizichnih-osib-rozpochinae-viplati-koshtiv-vkladnikam-at-imeksbank-1311.html
Тому з питання отримання виплати у серпні місяці рекомендуємо звернутися до Фонду.

30 июня 2015, 10:58
Ужгород
Так як розглядаю Альфа Банк як подольшого фінансового партнера, чи можна їх поставити на рахунок або перевести їх на картку? Або відкрити інтернет-банкінг, щоб мав доступ до них. Може питання і не коректні і дивні, але я стараюся знайти всі варіанти. Зможе мені ваш банк допомогти в цьому
30 июня 2015, 11:00
Ужгород
Чи необхідно бути присутнім при видачі. Хоча впевнений що інші варіанти існують
pravdakiev
pravdakiev
30 июня 2015, 23:44
Сделайте сейчас на кого-то доверенность в Испании и пусть приходит получает за Вас.