Божевільні відсотки.

Gregork Gregork
14 декабря 2014, 10:59
Прийшли в Альфа-банк взяти кредит в гривнях. Взяли суму у розмірі 16100грн на термін двух років. Погашали щомісяця по 1500грн. Після 8 місяців вирішили перевірити залишок по виплатам. Ви не повірите скільки вони назвали нам залишку. Залишок по кредиту склав 13900грн. Тобто після внесення нами 12000грн з свого кредиту ми закрили лише 2200грн. Таке навіть у страшному сні не вигадати. Подзвонивши в банк нам повідомили, що нам ще було нараховане страхування у розмірі 2500грн про яке нас не повідомив співробітник банку. Сівши і підрахувавши все, виявилось, що у середньому ми платимо своїх 700грн, а комісії 800грн зі щомісячного платежу в 1500грн. Тобто у нас відсоток більший чим наша сума котрою ми гасимо власний кредит. На момент 8 місяців нами було переплачено 9000грн і це ми намагались закрити поскоріше. Вирішили питання наступним чином: взяли кредит в іншому банкі на «людських» умовах і погасили в цьому. Також не сподобалось, що відсоток котрий нараховується на наступний місяць (800грн), нараховується увесь на наступний день відразу після сплачення кредиту за місяць. Ми сплатили за восьмий місяць і через два дні погашали увесь кредит і нам знову потрібно було платити лишніх (800грн.). Тобто ці 800грн не розбиваються на 31 день, як подумав я з початку. Мої рекомендації — це запитувати конкретні суми виплат і переплат, адже задача співробітника цього банку це будь за, що їх не називати, а також уважно читати договір чи не внесли вам випадково лишніх 2500грн за страхування, яке може бути у вас і своїм доречі. А головна рекомендація це просто не наближатись до цього банку.