Не зрозуміле працевлаштування

netinkognito netinkognito
13 ноября 2014, 11:38
Доброго дня! В мене виникло питання щодо умов працевлаштування. Справа в тому, що два місяці назад я прийшов влаштовуватись на роботу в одну фірму і мені запропонували стати кредитним спеціалістом Альфа-банку. Зараз я оформлюю товар в кредит через SLOLP від імені свого керівника. Тобто в програму я ввожу його логін і пароль, підп иси на чек-листі, специфікації, анкеті-заяві та копіях паспорту і коду клієнта ставить керівник. Заробітну плату також мені платить мій беспосередній керівник. Через деякий час мене попросили заповнити Анкету відповідальної особи та відправити її і копії свого паспорта з кодом на е-пошту людини яку мені представили представником банку (кредитним експертом). Пояснили це прохання тим, що це потрібно для перевірки службою безпеки банку моєї особи. На питання чи являюсь я в штаті банку керівник і кредитний експерт відповіли що я мов позаштатний працівник.
Таким чином в мене виникло питання чи дійсно так можливо чи мені щось недоказуюють? Чи законно я виконую свої обовязки оформлюючи кредити не будучи в штаті банку?

Дякую!
Альфа-Банк
14 ноября 2014, 10:14
netinkognito, добрий день! Всі штатні та позаштатні співробітники Банку з усіх питань можуть звернутися в робочий час в HR Банку для отримання інформації щодо їх прав, повноважень та обов'язків.

netinkognito
netinkognito
16 ноября 2014, 11:25
Я не знаю що це за відділ і де він знаходиться… Я писав на cv@alfabank.kiev.ua. але ніхто так і не відповів…