100 звонков в день по кредиту, к которому клиент не имеет отношения

furorzh1 29 июля 2014, 19:11
22.07.2014р. я отримала на свій власний мобільний номер 097… 98 кілька десятків телефонних дзвінків з різних номерів телефонів, в яких автовідповідач повідомляв про наявність ніби-то моєї заборгованості перед ПАТ «Альфа-Банком» з погрозами арешу та відчудження за борги всього належного мені майна. Для роз«яснення деталей пропонувалось звернутись за номером телефону 044-377-77-24.

Після звернення за телефоном 044-377-77-24 було з»ясовано, що ці дзвінки надходили від коллекторної компанії ТОВ «УкрБорг» стосовно кредиту, який взяла в ПАТ «Альфа-Банк» невідома мені особа Бабяк Ірина Валеріївна за кредитним договором № 500900879 від 24.12.2012р. Загальна сума заборгованості означеної особи по вказаному кредиту на день написання цієї заяви становить 5810,00 грн. Контактний номер телефону Бабяк Ірина Валеріївна – 050-332-55-39, адреса проживання: м.Житомир, вул. Домбровського, 86, кв.21. Зі слів кол-центру УкрБоргу я вказана як друга контактна особа в кредитному договорі. На вимогу припинити дзвінки отримала відповідь «нехай банк дасть розпорядження не дзвонити, або нехай боржник нам зателефонує і скаже що ви не контактна особа». Ви щось подібне чули коли небудь ?!?!?!!? Вам за своїх «колекторів» не соромно часом?

Яким чином я маю відношення до даного кредитного договору та до боргу, що виник у пані Бабяк Ірини Валеріївни перед ПАТ «Альфа-Банк» — представник ТОВ «УкрБорг» пояснити не зміг.
Від себе повідомляю, що ніяких договорів поруки відносно кредиту Бабяк Ірини Валеріївни в ПАТ «Альфа-Банк» я не підписувала, та ніяких контактних даних щодо цього кредиту нікому не надавала.

Щодня отримую більше 100(!) телефонних дзвінків від автовідповідача. Т.ч. мій власний тел.номер я використовувати не можу. Офіційну заяву в банк подала 23.07.14, вх.№ 77749, але банк відповідає «чекайте 30(!) робочих днів». І мені всі ці 30 робочих днів мені ні за що ні про що будуть телефонувати?! Чи перевірити договір займає 30 днів? Я б з радістю подивилась на співробітників банку в такій ситуації.
Поторюю ще раз: я не маю жодного відношення до цього кредиту, боржника не знаю, яким чином мій номер з«явився в кредитному договорі — мені не відомо. Ніхто і ніколи з банку мені не телефонував стосовно того, що я є „контактною особою“ по цьому договору. До речі, а як без мого відома там взагалі могла з»явитись ця інформація? ШАНОВНІ, У ВАС ВЗАГАЛІ СОВІСТЬ Є?! Чи це такі європейські методи роботи «Мадеін 90-ті»? Чекаю на змістовну відповідь.

fcco
fcco
30 июля 2014, 10:15
Та же самая история… Один в один… тот же телефон, те же 100 звонков и т д. Началось два дня назад.
Альфа-Банк! Хотелось бы понять, почему мне звонят какие-то люди и мешают жить ????
мой е-mail: fcco@bk.ru. «Чекаю на змістовну відповідь» (с)
furorzh1
furorzh1
31 июля 2014, 13:00
«Это родина моя, всех люблю на свете я» (с).
А что значит «тот же телефон»? Та же заемщица что-ли? Или тот же Укрборг?

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / 100 звонков в день по кредиту, к которому клиент не имеет отношения