Жахіття

RTVA2 11 мая 2017, 22:24
Доброго вечора. Так сталося, що я маю просрочку по кредитній картці, про що пам«ятаю без нагадувань. НЕ відмовляюсь при можливості оплатити її про що не раз казала співробітникові який телефонував. АЛЕ. В зв»язку з тим, що зі мною не могли зв«язатися, а я не змогла погасити борг вчасно- почалася історія з дзвінками людям, які ніякого відношення до мене не мають т. як не є моїми поручителями. В свій час вони тільки підтвердили що я дійсно проживаю за вказаною мною адресою. Мені став телефонувати працівник банку ( прізвище, або псевдо Ветров) 0501191226, 0674813319 з погрозами, що буде психологічно тиснути на моїх рідних, сусідів, керівництво закладу де я працюю доки я не сплачу заборгованість. Я его попередила що буду записувати розмови, на що він сказав що треба не йому боятися мене, а навпаки мені.Мало того! ОФІЦІЙНО від імені Альфа банку після розмови з ним мені прийшла смс де був вказаний номер гарячої лінії 0800501799 » Якщо Ви в триденний строк не віддаєте борг, опер. група чекатиме Вас біля будинку. Ми готові провести бесіди з сусідами і залишити на дверях наклейку." Навіщо мене чекатиме опер група… фізично з«ясовувати мою готовність оплатити борг? Це має вигляд того що мені погрожують нанести тяжкі тілесні ушкодження… Сусіди над якими психологічно знущалися телефонувавши, погрожують написати скаргу в прокуратуру і поліцію. Я НЕ відмовляюся сплатити якомога скоріше борг та НЕ збираюся переховуватися, бо РОЗУМІЮ свою відповідальність перед банком згідно чинного законодавства І обіцяю ніколи не користуватися послугами Альфа банку. Вибачте.
12 мая 2017, 10:41
RTVA2, доброго дня! Пришліть, будь-ласка, на info_client@alfabank.kiev.ua Ваш ідентифікаційний номер, номер телефону на який телефонували, дата дзвінка, з посиланням на відгук. Ми перевіримо інформацію, проведемо роботу с співробітником, після розгляду вашого звернення Вам буде надана відповідь.

SIV
SIV
12 мая 2017, 0:23
После того как Вы допустили просрочку в оплате и начался этот прессинг со стороны Банка. Поверьте, аналогично поступают и другие банки. Только вовремя оплаченный долг позволит чувствовать себя спокойно!
yuriusis
yuriusis
16 мая 2017, 13:40
Обратитесь с заявлением в полицию, пусть в отношении должностных лиц «Альфа Банк» зарегистрируют уголовное производство по факту вымогательства и угрозе причинения телесных повреждений.
16 мая 2017, 17:44
Спасибо за совет, я стараюсь хоть раз в неделю вносить до 400 грн., что бы банк видел мои намерения. Но сегодня опять пообещали если до завтра не внесу звонить соседям и на работу. Только в устной форме. Ветров Сергей Геннадиевич. теперь с др. номеров. Конечно такое выбивание это ему бонус как профи.Пришла официально с номера еще более дебильная смс.SOS!? и более СТА вопросительніх знаков. А знаете почему, Я пропустила звонок от этого самого Ветрова
16 мая 2017, 17:56
В этом месяце у меня уже будет три не больших платежа…

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке