Просто обкрадають

Vladimirkravcov 10 февраля 2016, 19:43
В квітні 2015 року отримав в банку кридит 25000 грн, добросовісно сплатив кредит на протязі 3-х місяців не просрочував плетежі переплатив 2500 грн. Претензій не маю. Але в вересні місяці знову знадобились кошти і отримав кредит 10000 грн. Також сплачував вчасно всі платежі 15 грудня звернувся до банку з проханням озвучити заборгованість, всі кошти що були озвучені були сплачені в 0, відсотки нараховувались щодня, відсотки склали близько 500 грн. Але 10 лютого мені подзвонила невизначена особа, нічого толком не пояснивши звинуватила мене в простроченій заборгованості за обслуговування картки в грудні, січні та лютому і запропонувала мені сплатити 430 грн за облуговування картки. Це 2,5% на всю суму кредиту який вже сплачений. Нема слів просто грабіж. Як можна працювати з таким банком. Потім коли я сказав що звернуся до суду, мені просто пригрозили судовими витратами, а потім сказала що будуть телефонувати щодня. Як видно з вищевикладеного я добросовісний платни, якщо банки таких кліентів зневажають то побільше цьому банку таких кліентів що братимуть кошти, а не повертатимуть взагалі. № картки 5211527200245591 Запис розмови збережено викладу в соцмережі!

ABankQM
ABankQM
11 февраля 2016, 10:02
Vladimir Kravtsov, добрий день!
Згідно умов, % за користування кредитним лімітом по кредиту «Швидка готівка» списуються в кінці місяця. У зв'язку з тим, що заборгованість була погашена Вами 15.12.2015 р, а % списалися 31.12.2015 р, Ви вийшли на прострочення. На Ваш борг був нарахований штраф, і почали нараховуватися 16.66% в місяць на суму кредиту. Ознайомитися з випискою і дізнатися суму боргу Ви можете в особистому акаунті Приват24, меню «Мої рахунки».
У разі виникнення питань, звертайтеся, будь ласка, на нашу пошту
help@a-bank.com.ua.
З повагою, А-Банк
tr11
tr11
9 июня 2016, 12:43
Под 70 % годовых можно брать деньги у банка только в одном случае — что бы их никогда не отдать! Если банки грабят простых людей, то что остаётся делать простым людям? Грабить банки! Это будет справедливо!

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке